РПЦ пророкує Росії війну, бо мир шкодить суспільству

поділитись

0

340

Необхідність вмирати за суспільство, за його майбутнє завжди рано чи пізно виникає - представник Російської православної церкви

Голова Синодального відділу зі взаємодії церкви і суспільства РПЦ, священик Всеволод Чаплін висловив сподівання, що скоро в Росії закінчиться мирне і комфортне життя. На його думку, таке життя шкодить суспільству.

Таке він сказав в ефірі радіостанції "Эхо Москвы".

"Якщо суспільство живе в умовах відносного миру, спокою, ситості, якусь кількість десятиліть - два, три - воно може прожити в умовах світськості. Ніхто не піде вмирати за ринок, ніхто не піде вмирати за демократію. А необхідність вмирати за суспільство, за його майбутнє завжди рано чи пізно виникає", - сказав представник РПЦ.

Читайте також: Патріарх Кирило хоче заборонити аборти

"Мир довгим не буває. Мир зараз, слава Богу, довгим теж не буде. Чому я кажу "слава Богу"? Суспільство, в якому занадто багато ситого, спокійного, безпроблемного і комфортного життя, - це суспільство, залишене Богом. Це суспільство довго не живе. Баланс між світськістю і релігійністю виправить сам Бог, втрутившись в історію і пославши страждання, які в такому разі підуть на користь, дозволять отямитися тим, хто занадто звик жити тихо, спокійно і комфортно. Доведеться пожити інакше, і тоді справжній баланс знову вималюється", - резюмував Чаплін.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Попкорн
19.11.2017
Еліті і силовикам остаточно набрид такий правитель
0
0
04:22 19.11.2017
Розробники не мають наміру горювати
0
0
23:59 18.11.2017
Росіяни оригінально вирішили боротися з небезпечними ситуаціями на дорогах
0
0
17:11 18.11.2017
Очевидцям вдалося зафільмувати момент вибуху
0
0
14:51 18.11.2017