У Кремлі придумали, як оминати санкції

поділитись
Будь-яке обладнання легко можна купити через треті країни

Керівництво Росії не лякає ембарго на постачання промислового обладнання із західних країн, оскільки, на думку чиновників, ці санкції легко обійти.

Про це розповів глава адміністрації президента Росії Сергій Іванов в інтерв'ю Financial Times.

"Будь-яке обладнання, повірте мені в силу моєї основної професії, легко можна купити через треті країни. Так, це буде трохи дорожче. Так, це буде криво. Але це можна здійснити і ви не зможете зупинити це. І, до речі, Іран це довів", - сказав Іванов, який у минулому служив у розвідці.

Іванов навів слова президента Росії Володимира Путіна, який заявив, що санкції, зокрема, ембарго, які "якось працювали за часів СРСР", не можуть працювати в сучасних умовах.

Глава кремлівської адміністрації підкреслив, що санкції завдали певної шкоди Росії і він це не заперечує.

"Самим болючим я б назвав зниження реальних доходів населення і, як наслідок, падіння споживчого попиту", - зазначив Іванов.

Сергій Іванов також заявив, що не вважає, що Росія переживає економічну кризу. Про це він сказав, коментуючи пропозицію провести дострокові вибори президента Росії.

"У нас що, в країні жахлива криза і передреволюційна ситуація? - Сказав Іванов, який не підтримує проведення дострокових виборів. - Так, у нас є економічні проблеми, але вони є і в Європейському союзі, і у Великобританії. Я дуже чекаю референдуму (про вихід Британії з Євросоюзу), цікаво, чим він закінчиться. Мені також цікаво, як завершиться криза в Греції - нам залишилося чекати зовсім небагато. Але що стосується Росії, я не бачу кризи".

Читайте також: Мережу підірвали меми на Путіна із Папою

Ідею дострокових виборів президента Іванов назвав "безглуздою". За словами голови кремлівської адміністрації, у Путіна є конституційне право знову балотуватися в президенти, оскільки, згідно з Конституцією, "зараз він обраний на перший термін".

Володимир Путін обіймав посаду президента з 2000 по 2008 рік, наступні чотири роки він працював главою уряду, а в 2012-му повернувся в Кремль.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Заборона на ввезення західних ліків входить в один з пунктів контрсанкцій
0
0
09:28 25.04.2018
Ліберман налаштований серйозно
0
0
09:22 25.04.2018
Чому герцогиня Кембриджська така красива після пологів
0
0
09:04 25.04.2018
Хірургічна операція, за свідченням лікарів, пройшла успішно
0
0
05:35 25.04.2018