Росіянам порадили проситись до Криму в України

поділитись

0

344

Туристи можуть вимагати компенсацію, якщо туроператор не попередив їх про можливі ризики, пов'язані з перебуванням на окупованій території

Російське товариство захисту прав споживачів "Громадський контроль" порекомендувало росіянам отримувати дозвіл для поїздок до Кримського півострова в України.

Про це йдеться в пам'ятці для російських туристів, яку опублікувала організація на своєму сайті.

"Посилаючись на діючі норми міжнародного права, юристи пояснюють правовий статус Криму і міста Севастополя, які є окупованою територією. Законом України передбачено порядок в'їзду і виїзду з окупованої території, і за його порушення, туристи можуть понести кримінальну відповідальність, аж до тюремного терміну" - ідеться в повідомленні.

Читайте також: В Криму курортний сезон відкрили виставкою трун

Згідно з інформацією, для безпеки туристам рекомендують дотримуватися українського законодавства і перетинати кордон тільки з дозволу прикордонної служби України в Херсонській області.

Організація нагадала росіянам правовий статус України, визнаний на міжнародному рівні. Також, у "Суспільному контролі" повідомили, що туристи можуть вимагати компенсацію, якщо туроператор не попередив їх про можливі ризики, пов'язані з перебуванням на окупованій території.

"Особливо уважними потрібно бути любителям морських прогулянок. Обов'язково упевніться, що у туристичної компанії та капітана судна є дозвіл влади України на відвідання одного з портів Криму", - пишуть у товаристві.

Також радять росіянам відмовитися від придбання нерухомості на півострові, оскільки Мін'юст України заблокував для влади Криму і Севастополя доступ до Держреєстру, в якому проводиться реєстрація відповідних угод.

"Без доступу до неї фактично неможливо підтвердити права власника на нерухомість, перевірити правову чистоту об'єкта і подивитися його історію. Це створює можливість для шахрайських дій, пов'язаних з багаторазовою продажем об'єкта різним особам", - попереджає пам'ятка.

Крім того, "Громадський контроль" рекомендує не купувати в Криму дорогі товари світових брендів, оскільки велика ймовірність підробки: більшість брендів покинули ринок півострова у зв'язку з міжнародними санкціями.

Нагадаємо, "Громадський контроль" зареєстрували в Росії як іноземного об'єкта.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Цепочка открыта. Одно прочитанное сообщение. Перейти к содержимому Gmail используется с программой чтения с экрана 2 Поиск Gmail НАПИСАТЬ Ярлыки Входящие (12) Помеченные Важные Отправленные Черновики Спам (1) Корзина Круги [Airmail] Ещё Hangouts Ещё Add To TickTick 1 из 1 420 Печатать все В новом окне Код информера Новости Мира для znaj.ua под статью (вместо 3 тизеров миксадверт) Входящие x media marketing Прикрепленные файлы13:47 (29 мин. назад) кому: мне Область прикрепленных файлов Нажмите здесь, чтобы Ответить или Переслать Использовано 13,31 ГБ (88%) из 15 ГБ Управление Условия - Конфиденциальность Последние действия в аккаунте: 12 мин. назад Дополнительная информация Фотография профиля пользователя media marketing media marketing Добавить в круги Показать подробную информацию КИ 3677_Новости Мира _для znaj.ua.txt Открыть с помощью… Отображается файл "КИ 3677_Новости Мира _для znaj.ua.txt"
Пірати з африканської країни активізувались після тривалої паузи
0
0
18:32 24.03.2017
Деякі виробники сирів не пройшли російський контроль
0
0
18:20 24.03.2017
У результаті теракту загинули шестеро російських військовослужбовців
0
0
18:10 24.03.2017
Про готовність давати свідчення комітету розповів адвокат Манафорта
0
0
18:08 24.03.2017