Греція пропонує провести пенсійну і податкову реформу в обмін на кредит

поділитись

0

290

У документі є пропозиція списати частину вже існуючого грецького боргу

Грецький уряд направив європейським кредиторам пакет пропозицій щодо реформ з переліком заходів по запобіганню банкрутства країни. Також там міститься прохання надати Греції фінансову допомогу в розмірі 53,5 млрд. євро на три роки.

Про це повідомляє Reuters.

Ці гроші мають покрити існуючі боргові зобов`язання Афін і стабілізувати фінансову систему. Також, у документі є пропозиція списати частину вже існуючого грецького боргу. У обмін Греція пропонує вже з понеділка запровадити низку реформ, зокрема, податкову і реформу пенсійної системи. Країна поетапно відмовиться від податкових пільг для своїх островів і підвищить податок на судноплавні компанії.

З початку липня Афіни не можуть розрахуватися зі старими боргами. Якщо на саміті Євросоюзу цієї неділі їм не вдасться домовитися з міжнародними кредиторами, тоді на країну чекає дефолт.

Читайте також: В Греції продовжили "банківські канікули" і ліміт на зняття готівки

5 липня на референдумі з питання вимог міжнародних кредиторів в обмін на фінансову допомогу більшість громадян Греції висловилися проти висунутих умов. Відразу після референдуму глава прес-служби канцлера Німеччини Ангели Меркель Штеффен Зайберт заявив, що поки підстав вести переговори про нову угоду з Грецією немає.

Нагадаємо, через загрозу дефолту у Греції найбільше потерпає туристична галузь. Кількість скасованих турів до Греції цього літа значно зросла.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
qq
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Нову дату призначать на той день, коли зможуть бути присутніми всі необхідні представники
0
0
05:08 28.03.2017
Першу партію авто Путін отримає в 2017 році
0
0
04:36 28.03.2017
Проти Путіна виступили ровесники його президентства
0
0
02:57 28.03.2017