Російських військових судитимуть за відмову воювати на Донбасі

поділитись

0

338

Солдати жили в жахливих умовах, їх агітували воювати в Україні. Раніше вже були випадки, коли військових мовчки відправляли на війну

Росіян тепер не тільки вербують іти на Донбас з війною, але й судитимуть за відмову. Про це повідомляє видання Газета.ru.

Декілька військових контрактників з Майкопської розвідувальної бригади втекли з полігону в Ростовській області, оскільки злякалися відправки на Україну. Проти них порушено кримінальні справи, їм загрожує до 10 років позбавлення волі за самовільне залишення частин і дезертирство.

Військові та їхні родичі розповіли, що солдати жили в жахливих умовах, і що їх агітували їхати в Україну. Раніше вже були випадки, коли військових мовчки відправляли на війну.

23-річний рядовий Анатолій Кудрін вже засуджений за самовільне залишення місця служби - він отримав півроку колонії-поселення. Ще двоє військовослужбовців перебувають під арештом. Слідство за іншими контрактникам, які самовільно залишили полігон, поки триває. За словами юристів, солдати покинули полігон "Кадамовскій" в Ростовській області, оскільки побоювалися відправки на війну в Донбас.

Читайте також: Збройні сили Україні поповнить батальйон "Крим"

Також солдати розповідали, що при прийомі у відділі кадрів, вони обирали між війною та тюрмою. Іншого ж вибору їм просто не давали.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Студент Московської державної консерваторії зізнався: лекції у його навчальному закладі перетворилися на тиради про "п'яту колону"
0
0
16:25 25.03.2017
Правозахисників затримали у офісі організації "Вясна". Міліція випустила лише одну активістку, інших продовжують утримувати
1
0
16:07 25.03.2017
Документом буде врегульована міграційна проблема, нерівність у суспільстві, регіональні конфлікти та безпека громадян
0
0
15:50 25.03.2017
ОМОН розігнав акцію присвячену Дню Волі. В автозаках відвезли десятки активістів
0
0
15:09 25.03.2017