Переговори у австрійському Відні між Іраном та країнами "шістки" офіційно продовжили до 13 липня. Однак, як пояснили учасники переговорів, угоди все ж сподіваються досягнути вже в суботу.

Про це повідомляє Еuronews.

Режим полегшених санкцій для Ірану також подовжили до понеділка.

Наразі переговори між сторонами просуваються надзвичайно складно. Кінцевий їх термін відсунули вже втретє за останні 10 днів.

Голова іранської делегації Мохаммад Джавад Заріф заявив, що прогрес у перемовинах відчутний. Однак Іран звинувачує Західні країни у тому, що вони відступають від обіцянок, які давали раніше. Також вони, за словами іранської сторони, встановлюють нові перешкоди на шляху до угоди.

Популярні новини зараз
Опалення не більше 6 годин на день: правила, які шокували багатьох українців Дотягнути до листопада: хто з пенсіонерів отримає надбавки від держави Речі на випадок блекауту: що варто мати вдома кожному Пенсію скоротять на 75%: хто втратить право на більшу частину виплати
Показати ще

Читайте також: Цього тижня США та Іран домовляться по ядерній програмі

Тим часом представники Німеччини, як заявив речник міністерства закордонних справ країни, вважають, що угода між Іраном та західними силами все ж можлива.

Відомо, що одним із каменів спотикання став доступ на військові об'єкти на території Ірану. Тегеран категорично відмовляється допускати туди іноземних спостерігачів, як того вимагають представники країни Заходу.