Португалія знову видаватиме "золоті" міграційні візи

поділитись

0

252

Нещодавно португальський уряд ухвалив новий еміграційний закон. Через це "золоті" візи поки не набули офіційного статусу

Уряд Португалії вирішив поновити видачу "золотих" віз для заможних іноземців. Через корупційний скандал, який відбувся у цьому місяці, цей проект був тимчасово заморожений, повідомляє The Guardian.

У рамках цієї програми заможні іноземці можуть отримувати особливі привілеї під час перебуванні у Португалії. Власниками "золотої" візи можуть стати особи, які готові купувати нерухомість за 500 тисяч євро і більше, ввозити у країну капітал більше ніж 1 мільярд євро або створити більше 10 робочих місць.

Нещодавно португальський уряд ухвалив новий еміграційний закон. Через це "золоті" візи поки не набули офіційного статусу.

Португальська прокуратура планує висунути звинувачення на адресу колишнього прем'єра Мігеля Маседо. Він підозрюється у відмиванні грошей через схеми із золотими візами.

"Буде прикро, якщо Португалія втратить інвестиції з інших країн через хаос, створеного судовим рішенням", - сказав прес-секретар уряду Луїс Маркес Гуедес.

Читайте також: "Ядерна угода з Іраном змінить світ. Але як?" - CNN

Наразі президент Португалії Анібал Каваку Сілва має підписати певну постанову для розморожування "золотих" віз.

Основними власниками міграційних привілей є китайці, бразильці та росіяни. За три роки вони інвестували у португальську економіку майже півтора мільярди євро.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
qq
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Очевидці зафільмували наслідки падіння людей з 40-метрового ескалатора
0
0
01:10 28.03.2017
2 років, 9 місяців і 22 днів в'язниці отримала Зехра Доган за картину руйнування турецькими силовиками курдського міста
0
0
22:51 27.03.2017
Ціллю терористів став ринок з людьми
0
0
22:27 27.03.2017
Близько трьох мільйонів турків, які мешкають у європейських країнах, візьмуть участь у референдумі, покликаному розширити повноваження президента Туреччини
0
0
21:44 27.03.2017