Оголені Путін і Трамп злилися в обіймах на вулицях Нью-Йорка

поділитись
Засновники програми Hater влаштували світлову проекцію на будинки кількох міських вулиць зображення Володимира Путіна, який обіймає вагітного Дональда Трампа.

Засновники програми Hater влаштували світлову проекцію на будинки кількох міських вулиць зображення Володимира Путіна, який обіймає вагітного Дональда Трампа. Про це повідомляє видання Mashable.

Таке карикатурне зображення президентів Росії і США з'явилося на п'яти вулицях Нью-Йорка. Зображення президентів супроводжувалось логотипом додатку у вигляді перевернутого серця і фірмовим хештегом #LoveThroughHate, що в перекладі означає - до любові через ненависть.

Автор і директор програми Hater, комік Брендан Альпер (Brendan Alper) пояснив, що вони влаштували акцію "заради лулзів" і просто хотіли розсмішити людей, незалежно від того, на чиєму вони боці. За його словами, до любові може привести не лише загальна ненависть до чогось, але і гумор.

Додаток Hater запустили на початку лютого цього року. За словами Брендана Альпера в додатку вже є понад 2 тисячі різних тем для ненависті, в тому числі Дональд Трамп, Тейлор Свіфт і безглютенові продукти.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Можуть постраждати й інші території
0
0
23:31 18.03.2018
Працівники дільничної комісії без проблем підтвердили особу екстравагантного гостя
0
0
22:47 18.03.2018
Кількість постраждалих, за даними поліції, може збільшитися
0
0
22:25 18.03.2018
Росія 9 рік цілиться в топ-5 економік світу, але безуспішно
0
0
22:14 18.03.2018