Грузини протестували проти окупації Росії

поділитись

0

294

"Росія - окупант!", "Ні - колабораціонізму! Ні-співпраці з ворогом!" свідчили плакати протестувальників

"Stop Russia!" - Під таким гаслом в центрі Тбілісі пройшла акція протесту проти дій Росії у Абхазії та Південної Осетії, які відкололися від Грузії.

Про це повідомляє Бі-Бі-Сі.

"Росія - окупант!", "Ні - колабораціонізму! Ні-співпраці з ворогом!" свідчили плакати протестувальників, які зібралися біля будівлі урядової канцелярії в суботу. Акція пройшла з ініціативи кількох неурядових організацій та ЗМІ", - ідеться в повідомленні.

Читайте також: На Майдані грузини протестують проти російської агресії

Деякі протестувальники вийшли на мітинг із прапорами Грузії, України та НАТО.

За словами учасників акції, вони - проти "окупації" території Грузії Росією, але також обурені пасивністю грузинської влади у відповідь на дії Москви.

"Я прийшла сюди виконати свій громадянський обов'язок. Адресат мого протесту - як Росія, так і уряд, який не протестує проти цієї" повзучої окупації ", - сказала одна із учасниць.

Акція пройшла через тиждень після установки нових знаків для позначення невизнаного кордону Південної Осетії, які викликали обурення Тбілісі.

Грузинська влада вважає, що встановлення цих прикордонних знаків є порушенням принципів міжнародного права, територіальної цілісності та суверенітету країни.

Однак російська сторона заявляє, що претензії Грузії - "не за адресою". Згідно із повідомленням російського МЗС, російська сторона наголошує, що подібні питання треба обговорювати з владою Південної Осетії безпосередньо.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Королева була одягнена в сукню кремового кольору дизайнера
0
0
01:35 20.11.2017
Диктатор перед зустріччю з військовими сильно плакав
0
0
00:21 20.11.2017
Оборонні можливості ЗСУ значно зростуть вже найближчим часом
0
0
21:52 19.11.2017
У Кремлі не на жарт злякалися
0
0
20:12 19.11.2017