Японія застерігає країни Азії від нападу з боку Росії

поділитись

0

214

Кремль бере участь у гібридній війні, яку важко чітко ідентифікувати як збройний напад однієї країни на іншу

Після того, як Росія відмовилася піднімати питання спірної території Курильських островів, Японія заявила, що Кремль не зупиниться на Україні та може загрожувати всій Азії.

Через майже півтора року після анексії Криму та війні в Україні Японія нарешті вирішила спробувати захиститися від можливої загрози з боку РФ.

Так, у щорічній доповіді з питань оборони Японії йдеться про те, що політика Росії щодо України зачіпає безпеку і країн Азії. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

У документі йде мова про те, що Кремль бере участь у гібридній війні, "яку важко чітко ідентифікувати як збройний напад однієї країни на іншу", і намагається змінити існуючий стан речей силою.

А ці незаконні спроби розглядаються як проблема глобальної безпеки, яка, може зачепити все світове співтовариство, включаючи Азію.

Читайте також: Росія загрожує Швеції "військовими наслідками" у відповідь на вступ країни до НАТО

Нагадаємо, що Японія неодноразово намагалася дипломатично вирішити питання Курильських островів з Росією, однак Кремль відмовляється обговорювати це питання.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

У Москві на антикорупційному мітингу затримали британського журналіста.
0
0
22:56 26.03.2017
Поліцейський, якого один з учасників мітингу проти корупції ударив ногою, нібито помер дорогою до лікарні
0
0
22:40 26.03.2017
Український політтехнолог показав справжнє обличчя путінського фаната, який разом з поліцією полював на учасників антикорупційного мітингу
0
0
21:30 26.03.2017