Другий президент України Леонід Кучма віддав свій голос на парламентських виборах, а також звернувся до чинного глави держави Володимира Зеленського.

На думку Кучми, слузі народу слід найближчим часом представити план дій з розвитку найголовніших інституцій та вирішення ключових питань глобального масштабу: 

Леонід Кучма
Леонід Кучма

За його словами, народ розраховує, що нова влада прийде з конкретною програмою дій, а не пустими обіцянками.

[quote author=""]"Я вірю, що сьогодні Україна отримує шанс знову перезапуститися. Цей унікальний шанс упустити не можна. Звичайно, я проголосував за нові сили і, підкреслюю, за наш народ, здатний на величезні звершення. Він це доводив не раз. У сьогоднішній ситуації народ повинен бути жорсткішим до влади, питати обов'язково за ті обіцянки, які вони давали під час виборчої кампанії".

Популярні новини зараз

Біс в ребро: пенсіонерка займалася недитячими іграми відразу з 5 коханцями в парку

“Знущалися пси Путіна, а тепер - свої": ветеранам АТО влаштували жорсткі ігри на виживання

Від найкрасивішої дівчинки в світі до найщасливішої жінки: так виглядає хлопець Тілан Блондо, фото

Каменських прикрасила гарячу обкладинку Playboy: як вам "Стиль собачки"?

Показати ще

Президент України Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський

Крім того, Кучма також висловив надію, що Зеленський виступить з чітким планом розвитку України під час звернення до нового парламенту.

Леонід Кучма, Сергій Тігіпко і Арсеній Яценюк
Леонід Кучма, Сергій Тігіпко і Арсеній Яценюк

"Хотілося б бачити, що дійсно є такий план, кардинальний, з усіх проблем, які сьогодні в Україні існують, а потім дивитися, як він виконується. Так що є надія ... Я думаю, що головний пріоритет, як сказав президент у своїй промові (під час інавгурації. – Ред.) в парламенті – мир. Країні потрібен мир. Адже ми всі добре розуміємо: ніякі інвестиції з-за кордону не прийдуть, коли війна триває в Україні. Щоб люди жили в спокої, щоб не гинули наші хлопці на Донбасі", - сказав він.

Нагадаємо, Притула показав, чим займається, поки ЦВК рахує голоси. 

Як повідомляв Знай.ua, Парубій жорстко зганьбився на виборчій дільниці. 

Також  Знай.ua писав, що лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук прийшов на свою виборчу дільницю, щоб проголосувати на дострокових виборах.