Лідер національного корпусу Андрій Білецький взяв участь у телепередачі "Право на владу" і поділився своїм ставленням до дій нової влади, а саме відведення військ на Донбасі та узгодження Зеленським "формули Штайнмайєра".

Крім того Білецький розповів про реалії життя у Золотому, багато жителів якого зараз знаходяться у ЗСУ, в той час коли їхні рідні вдома залишилися без води та хліба.

Лідер національного корпусу Андрій Білецький

"Останні 6 років я досить щільно провів на Донбасі, але побувавши в Золотому, я був чесно кажучи, трохи здивований. Такого, як там, я не бачив ніде. Люди в Золотому-4 вже 3 місяці взагалі не мають хліба. Вони зараз формально ще під українською стороною, але до них 4 місяці не приїжджає "швидка". "Швидка" каже - довезіть нам пацієнта до КПВВ - це 1,5-2 км по абсолютно знищених дорогах - ми звідти заберемо, бо в Золотому-4 постійні обстріли. Там взагалі немає ліків і питної води, яка там коштує 1,5грн", - заявив він. Андрій Білецький

Андрій Білецький закликав владу до відповідальності за тих людей, які стали заручниками ситуації на Донбасі. Більше того, посеред них є ті, які мають чітку українську позицію і навіть воюють за Україну.

Популярні новини зараз

Оскароносна актриса серіалу "Друзі" втрапила у ДТП: зірку екстрено госпіталізували

Крутой більше не може мовчати: композитор розповів про серйозні проблеми, "зносить дах"

Ветеранів АТО можуть судити за війну на Донбасі

Не стало сина Пугачової та Кіркорова: як Примадонна пережила величезну втрату

Показати ще

Лідер національного корпусу Андрій Білецький

"Кожен з них - українська людина, яка можливо, ще не дійшла до розуміння своєї українськості. Але передусім ми відповідаємо та за людей, які мали чітку українську позицію. Як ви будете забезпечувати безпеку життя бабці в Катеринівці, у якої в ЗСУ служать два сини? Як ви забезпечите безпеку розвідника 54-ї бригади дяді Толі? В самому Золотому кілька десятків людей, які воювали за цю країну", - каже Білецький. Андрій Білецький

Білецький наголосив, що ми зобов'язані людям, які мали українську позицію і стояли на захисті України. Для нього безпека цих людей важливіша за будь-які інші речі.

Лідер національного корпусу Андрій Білецький

Лідер Національного корпусу заявив, що мінські домовленості стали для України ганебною антиконституційною історією та шляхом до втрати суверенітету і незалежності. Білецький закликав українців розраховувати лише на власні сили.

"Ми не повинні розраховувати на Захід чи домовленості з Путіним. Ми повинні розраховувати на власні сили. Давайте зосередимось на економіці та соціальних питаннях, щоб люди там бачили, що з цього боку в Золотому жити краще, ніж з тієї сторони. На безпековому блоці, створивши потужну армію та, можливо, відновивши ядерний статус. І через 5 років будемо мати ті козирі, з якими ми цю ситуацію вирішимо, зараз можемо тільки капітулювати", - наголосив він. Андрій Білецький

Андрій Білецький нагадав, що свого часу він виступав проти тих схем, які провадив Порошенко, а зараз – проти схем Зеленського.

"…Ми виступаємо проти тих схем, які провадить Зеленський. В результаті ми в кінці отримаємо вибори, які закріплять владу сепаратистів на місцях, назавжди введуть це в законодавче поле України. Ми визнаємо, що російське трактування подій на Донбасі було правдою, що це була громадянська війна. Найстрашніше, що ми отримаємо прямо зараз - розведення", - заявив Білецький. Андрій Білецький

Нагадаємо, раніше Андрій Білецький виступив із зверненням до Володимира Зеленського

Як повідомляв портал "Знай.ua", Білецький порадив президенту Володимиру Зеленському облаштувати виїзний офіс

Також "Знай.ua" писав, що Андрій Білецький анонсував мобілізацію і закликав їхати у Золоте