Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася яскравим селфі, примірявши блискуче плаття з глибоким декольте. Так, артистка вирішила поділитись улюбленими цитатами, засвітивши масивні груди.

View this post on Instagram

1.Если люди отговаривают Вас от Вашей мечты, то не обращай внимание, просто у них была такая же мечта, от которой они когда-то отказались. 2. Для того, чтобы получить то, чего у Вас никогда не было, надо сделать то, что Вы никогда не делали. 3. То, что вы принимаете как должное, для некоторых может быть мечтой всей жизни. 4. Люди видят то, что они хотят видеть. 5. Смотрите на жизнь через лобовое стекло, а не через зеркало заднего вида. Сохраняйте, мои любимые ❤️

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

"1.Якщо люди відмовляють Вас від Вашої мрії, то не звертайте уваги, просто у них була така ж мрія, від якої вони відмовилися.
2. Для того, щоб отримати те, чого у Вас ніколи не було, треба зробити те, що Ви ніколи не робили. 
3. Те, що ви приймаєте як належне, для деяких може бути мрією всього життя.
4. Люди бачать те, що вони хочуть бачити.
5. Дивіться на життя через лобове скло, а не через дзеркало заднього виду.
Зберігайте, мої любі ❤️", - поділилася інформацією Седокова. Фолловери не пройшли повз: "Ух тииии....яка красоточка!", "Шикарна😻😻😻❤️", "
Тобі дуже ця помада личить!💖😍👍", "Мілашка❤️❤️❤️".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова виклала дуже пікантну серію фото з маленьким сином Гектором, який вкусив її за п'яту точку. 

Також знаменитість відпочивала в Туреччині і зізналася, що потім буде вільна тільки в листопаді. У артистки безліч планів: і концерти дати, і дітей в школу відвести.

А ще Седокова вирішила, що звичайного селфі буде мало, тому сексуально потерся об стіни, знявши це на відео.