Український шоубізнес шокував розлучення Марини Боржемской-Вузликової і В'ячеслава Узєлкова. Пару вважали міцною і практично зразковою. Екс-боксер довго зберігав мовчання, але наважився відверто розповісти про причини розлучення.

Раніше екс-дружини намагалися відповідати на питання журналістів загальними фразами. Вони прожили в шлюбі 22 роки і намагалися прямо не говорити про причини раптового розлучення, крім того, неохоче ділилися деталями самого процесу.

Вузликів в інтерв'ю для програми "Зоряний шлях" розповів, чому стався крах відносин. За його словами, всьому виною ревнощі.

"Знаєте, я чоловік, я її чоловік, і де-то був такий момент, що я її приревнував. Тобто це банальні ревнощі. І моя ревнощі призвела до того, що ми розлучилися", - пояснює він.

Популярні новини зараз
ПФУ скасовує українцям пільгові пенсії: виплат можуть позбавити всього через одну помилку У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач Монетка вартістю в автомобіль: як виглядають 2 копійки, які продають за тисячі доларів Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор
Показати ще

Він визнав, що не у всіх ситуаціях поводився правильно. З цієї причини він звернувся за професійною допомогою до психолога. Спеціаліст вчив запального В'ячеслава контролювати спалахи ревнощів, однак це не дало результатів. Незабаром він отримав повістку до суду, де мова йшла про розлучення.

Крім того, спортсмен розповів, що ніколи не зраджував і не бив свою дружину. Також він зазначив, що його серце зайняте назавжди.

"По-перше, коли кохаєш жінку, не можеш собі дозволити підняти руку на неї. Це в першу чергу. По-друге, я її люблю. Не можу навіть уявити собі цей жах. Але як Марина каже, словом можна образити більше, ніж кулаками... Ми 22 роки з нею були разом. Вона одна. І я цим пишався. Постійно говорив, що одна жінка, з якою був, є і буду. Моє серце зайняте, сюди більше ніхто не зайде. Тому що тут є Роберт, є Олівія, а велика третину – це Марина", – запевнив В'ячеслав Узєлков

Нагадаємо, Марина Узєлкова після розлучення змінила прізвище і знайшла любов. Марина Узєлкова почала нове життя після розлучення.

Як повідомляв Знай. ua, тренер "Зважених та щасливих" розповів правду про розлучення з дружиною. Тренер "Зважених та щасливих" В'ячеслав Узєлков розповів про свої страждання після розлучення з дружиною Мариною.

Знай. ua писав, що Вузликів пошкодував про розлучення і хоче повернути дружину. Він написав зворушливе звернення до дружини.