Популярна російська актриса, дружина коміка Гаріка Харламова Христина Асмус частенько радує шанувальників у соцмережі Instagram. Нещодавно знаменитість скаржилася на нескінченне цькування себе і чоловіка Гаріка з боку хейтерів, адже еротична сцена у фільмі "Текст" вийшла підозріло реалістичною, а самій Христині приписують роман з Іваном Янковським. Проте режисер картини Клим Шипенко вирішив остаточно поставити всі крапки над "і", раптово показавши, як Асмус і Янковський поводилися між зйомками. Як виявилося, парочка не зводила один з одного очей і багато жартувала.

View this post on Instagram

По многочисленным просьбам о инсайтах в наш съемочный процесс, с разрешения актёров. Этой сцены в фильме нет. Она не вошла в монтаж. Часто на пробах хочется увидеть, действительно ли актёры похожи на любящих друг друга людей, которых им придется играть. Есть ли между ними химия, энергия, внутренняя близость. Это было для меня самым главным в решении снимать в роли Нины - Кристину. И для меня, их (персонажей) отношения - про любовь. Настоящую. И я их НЕ заставлял играть постельную сцену на пробах. @ivanfilippovich Завтра ещё будет другая сцена в профиле у @asmuskristina #текст #фильмтекст

A post shared by Klim Shipenko (@klim_shipenko) on

View this post on Instagram

1-й съемочный день фильма «Текст» на Мальдивах. Вообще, работать на Мальдивах это издевательство) Очень было необычно начинать съемки такого драматичного фильма в раю) Потом были съемки в холодной Москве и Подмосковье. Все мёрзли, мучались, но снимали фильм, который все сейчас смотрят в кинотеатрах!! Мы этому безмерно рады!! @ivanfilippovich @asmuskristina #текст #фильмтекст

Популярні новини зараз

Пальчевський передбачив результат зустрічі Зеленського "нормандському форматі": "Путіна направити в русло..."

Степан Хмара з трибуни Верховної Ради закликав гнати "шпану ліквідаторів"

Платити доведеться у декілька разів більше: в Україні тотально переглянуть систему нарахування штрафів

В Україні розпочали виплачувати пенсії за новою схемою: кому не дадуть ні копійки

Показати ще

A post shared by Klim Shipenko (@klim_shipenko) on

"За численними проханнями про інсайти в наш знімальний процес, з дозволу акторів.
Цієї сцени у фільмі немає. Вона не увійшла в монтаж.
Часто на пробах хочеться побачити, чи дійсно актори схожі на люблячих один одного людей, яких їм доведеться грати. Чи є між ними хімія, енергія, внутрішня близькість. Це було для мене найголовнішим у вирішенні знімати в ролі Ніни - Христину. І для мене, їх (персонажів) відносини - про кожання. Справжнє.
Та я їх НЕ змушував грати постільну сцену на пробах.", - зізнався Шипенко. Фолловери не пройшли повз, зазначивши, що між акторами щось є.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Настя Каменських зробила селфі в дзеркалі і заінтригувала планами на майбутнє. Фанати ж почали гадати, що має статися і обговорювати дивну зачіску артистки.