Відома українська співачка Анна Сєдокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість виклала трепетне романтичне відео з молодим 27-річним коханим, баскетболістом Янісом Тіммою, який молодший за неї на 9 років. Так, артистка та її чоловік забавно бешкетували в машині, обнімалися, і рекламували новий альбом Анни "Про любов".

View this post on Instagram

#PROlubov Наверное, это совершенно не правильно, выкладывать песни ещё до того, как они официально вышли, но вчера мы были так счастливы, что альбом открылся , что слили половину треков в сториз. Мы так чувствовали и бесконечно хотели поделиться. Я все время отдергиваю себя, когда снимаю нас в стори, ведь счастье любит тишину и что скажут люди... Но я чувствую, что даже если совершу самую большую ошибку, он все равно будет рядом. Поддерживать меня и любить то, чем я занимаюсь так же жарко, как я. А я полюбила баскетбол 🏀 Наверное, это есть одна из формул счастья в паре - уважать и любить профессии и дела друг друга. Спасибо за поддержку. Бесконечное спасибо за любовь. P.S. А #Стильная откроется 6 декабря вместе со всем новым альбомом. А 29 ноября ....

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

"Я весь час відвертаю себе, коли знімаю нас в сторіз, адже щастя любить тишу і що скажуть люди... Але я відчуваю, що навіть якщо зроблю найбільшу помилку, він все одно буде поруч. Мене підтримувати і любити те, чим я займаюся так само спекотно, як я. А я полюбила баскетбол 🏀
Напевно, це є одна з формул щастя в парі - поважати і любити професії і справи один одного.", - поділилася радістю Сєдокова. Фолловери не пройшли повз: "Бережіть один одного🙌🏼", "Неймовірні 🔥🔥🔥👑👑❤️❤️❤️❤️🤘🏻🤘🏻🤘🏻🤘🏻🤘🏻🤘🏻", "Як ніжно... Краса!", "Будьте щасливі...ви такі красиві👍👏😄😍", "Ви прекрасна пара!", "Як це мило ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️".

Популярні новини зараз

Раміна зізналася, чому покинула Козловського перед весіллям: "Хотілося кричати, бісить!"

Степан Хмара з трибуни Верховної Ради закликав гнати "шпану ліквідаторів"

Гросу похвалилася новою фотосесією, і фанати помітили округлий животик: "Не здається"

Світу вперше показали заборонені фото СРСР: красномовні епізоди життя у "совку"

Показати ще

Також знаменитість відпочивала в Туреччині і зізналася, що потім буде вільна тільки в листопаді. У артистки безліч планів: і концерти дати, і дітей в школу відвести.

А ще Седокова вирішила, що звичайного селфі буде мало, тому сексуально потерся об стіни, знявши це на відео.