Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила розкішний кадр, позуючи на райському острові Балі, куди прилетіла на відпочинок разом з родиною - однорічним сином Михайлом і чоловіком Владом Топаловим. Так, схудла артистка вирішила розповісти про свій раціон, адже нещодавно вона дізналася, чому м'ясо і борошняне шкодять організму.

View this post on Instagram

#надиете Вчера прочла статью о том , что мясо и мучное при переваривании оставляют в организме большое количество слизи, которая раздражает стенки кишечника. Ближайшие 3 недели точно буду питаться фруктами, потом снова вернусь к любимой курице 🙈 Есть среди нас врачи, которые могут с медицинской точки зрения объяснить , чем именно вредно мясо и как его правильно употреблять ??? Не хочется стать приютом для злосчастных бактерий 🙈😆 #регинатодоренко #регинапутешественница КОЛЕЧКИ И БРАСЛЕТ - @oceaninsidejewellery ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

"Вчора прочитала статтю про те , що м'ясо і борошняне при перетравленні залишають в організмі велику кількість слизу, який подразнює стінки кишечника.
Найближчі 3 тижні точно буду харчуватися фруктами, потім знову повернуся до улюбленої курки 🙈
Чи серед нас Є лікарі, які можуть з медичної точки зору пояснити , чому саме шкідливе м'ясо і як його правильно вживати ??? Не хочеться стати притулком для злощасних бактерій 🙈😆", - поділилася інформацією Тодоренко. Фолловери не пройшли повз, допомагаючи Регіні розібратися в почутому. 

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Регіна Тодоренко написала, що американці і японці - набагато життєрадісніші українців, а потім звузила очі з допомогою пальців.

А ще артистка знялася в дуже незвичайній рекламі йогуртів з посипкою, показавши дві сторони себе і засвітила величезний вагітний животик.