Нещодавно в центрі Києва, на перетині Хрещатика і бульвару Тараса Шевченка з'явилося дивакуватий витвір.

Про це стало відомо після того, як на своїй сторінці в Facebook повідомив киянин Юрій Назаров.

У своєму пості Назаров написав про те, що в центрі міста встановили віртуальний монумент, який присвячений творцеві Bitcoin Сатоші Накамото.

Художники постаралися візуалізувати в 3D форматі образ творця найпопулярнішої криптовалюти світу.

Популярні новини зараз
Комунальні платежі скасовуються: названо категорію осіб, якій можна не платити Гречку, соняшникову олію та борошно будемо купувати за новими цінами: скільки доведеться викласти Як відмовитися від отримання повістки, щоб вам за це нічого не було В Україні сигарети, алкоголь та паливо продаватимуть за новими правилами: що зміниться
Показати ще

Його особливість також в тому, що сам монумент побачити можуть тільки ті, хто скачав на телефон спеціальний додаток.

Варто згадати про те, що Сатоші Накамото - віртуальна персона, яку ніхто не бачив.

До слова, комунальне підприємство "Бессарабський ринок" (Київ) дозволив розраховуватися за покупки криптовалютой через платіжну систему Paytomat, повідомило підприємство на своїй сторінці в Facebook.

"Відтепер на Бессарабському ринку з'явився ще один платіжний засіб – розрахунок криптовалютой. Керівництву підприємства вдалося ввести таку послугу завдяки платіжній системі для крипти Paytomat, яка підтримує більшість популярних криптовалют Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, EOS, NANO, WAVES, Dash, Litecoin, NEM, Ethereum",

- йдеться в повідомленні компанії.

Згідно йому, розрахуватися криптовалютой на ринку можна за допомогою криптовалютного гаманця, встановленого на смартфоні.

Бессарабський ринок став першим, на якому можна придбати товар за крипту. Зараз в такому експериментальному форматі працює одне торгове місце з овочами, на черзі – веган-стріт-фуд кафе "Green 13".

Криптовалюта — це віртуальні гроші, які на відміну від фіатних коштів не мають фізичного вираження. Одиницею такої валюти є "coin", що в перекладі з англійської мови означає "монета". Особливістю грошової одиниці є захист від підробки, адже в ній зашифровані дані, що не підлягають дублюванню.

Нагадаємо, японці славляться своєю кмітливістю й широтою конструкторської думки. Так, у світових ЗМІ з'явилася інформація, що в Японії представили перший електромобіль, кузов якого на 90% виготовлений з різних видів пластику.

Як повідомляв Znaj.ua, дослідник в області кібербезпеки Лукас Стефанко (Lukas Stefanko) виявив, що додаток QRecorder, призначене для запису телефонних розмов, крав гроші з рахунків користувачів.

Також Znaj.ua писав про те, що перша надрукована на бетонному 3D-принтері казарма була побудована всього за два дні і може легко витримати не тільки вітер і легкі урагани, але і вогонь зі стрілецької зброї.