Українці день у день з нетерпінням чекають оновлень на валютному ринку.

Експерти вже розповіли про ситуацію на фінансовому ринку на 6 жовтня.

аналітики

Як повідомляють аналітики, 6 жовтня слід очікувати, що курс долара за версією НБУ складе - 28,41 гривень / долар.

Популярні новини зараз
Громадський транспорт подорожчає для всіх, окрім пенсіонерів: скільки доведеться платити з 1 травня Побутовим споживачам пригрозили відключенням електроенергії: хто у "чорному списку" Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну
Показати ще

У той же час середній курс покупки долара в київських обмінниках становить 28,15 гривень за долар, продажу - 28,45 гривень за долар. Ринковий курс: купівля: 28,26 гривень / долар, продаж - 28,32 гривень / долар.

Що стосується євро, то ця валюта зберігає позиції.

Середній курс покупки євро в обмінниках Києва становить 32,50 гривень за євро, продажу - 33,15 гривень за євро. Ринковий курс: купівля: 32,70 гривень / євро, продаж - 32,80 гривень / євро.

До слова, базовий макроекономічний сценарій на 2018 від Нацбанку показує, що докапіталізації на 6 мільярдів гривень потребують 8 банків.

"За результатами оцінки якості активів і стрес-тестування за базовим макроекономічним сценарієм на 2018 рік виявлено потребу в капіталі для восьми банків на загальну суму 6,1 млрд грн. Ці банки зобов'язані виконати програми капіталізації до кінця поточного року. За несприятливим сценарієм ще п'ять банків потребують капіталізації. Загальна потреба в капіталі 13 банків за несприятливим сценарієм становить 42,1 млрд грн. Для покриття потреби в капіталі за несприятливим сценарієм банки повинні розробити і виконати плани ре структуризації до кінця 2019 року"

, - повідомляє прес-служба регулятора.

В цілому НБУ охарактеризував банківський сектор як досить капіталізований і фінансово стійкий. Банки, за інформацією регулятора, відображають якість власних активів коректно. Разом з тим банки не повинні зупиняти реструктуризацію балансів і припиняти вдосконалювати бізнес-моделі: потрібно це для того, щоб бути готовими до гіпотетичної глибокої кризи.

У 2018 році перевірку якості активів не пройшли 5 із 56 банків і потребували докапіталізації. Зараз вже готові відповідні програми і ситуація повинна налагодитися до кінця року.

Крім цього регулятор влаштував стрес-тестування, його проходили 24 найбільших банку по Україні, на яких припадає більше 90% активів всього банківського сектора. Представники НБУ відзначають, що всі банки вже надали програми капіталізації і плани реструктуризації, які офіційно затвердять до кінця року.

У Нацбанку відзначили, що планують влаштовувати оцінку якості активів і стрес-тестування щороку.

"Беручи до уваги істотний прогрес в реструктуризації балансів, що відбувся з часу діагностики 2015 року, ми очікуємо, що в наступному році значно зменшиться кількість банків, для яких буде виявлена ​​потреба в капіталі з базових і несприятливим сценарієм"

, - резюмувала перший заступник глави Нацбанку Катерина Рожкова.

Нагадаємо, мешканці України отримують документи даного типу вже протягом двох років. Цей паспорт - крок в розвитку технологічного світу. Але не все так просто. 24 канал розповів про те, з якими труднощами можна зіткнутися і як їх вирішити.

Як повідомляв Znaj.ua, стало відомо, що буде з курсом валюти в жовтні, коли розпочнеться опалювальний сезон та як це вплине на долар.

Також Znaj.ua писав про те, що апеляційний суд Києва дав дозвіл на виконання рішення Міжнародного арбітражного суду Гааги про стягнення з Росії компенсації за майно екс-власників Приватбанку і пов'язаних з ними компаній в Криму. Про це повідомляє видання РБК-Україна.