Середній час реагування "швидкої допомоги" на виклик з моменту отримання повідомлення бригадою і до першого контакту з пацієнтом становить 8,5 хвилин. 56% викликів здійснюються у рамках 10 хвилин, а 94% всіх викликів - в межах 20. Про це передає "Хвиля" з посиланням на прес-службу МОЗ.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЕксперти дійшли таких висновків, провівши дослідження в 26 населених пунктах. Провівши з бригадою швидкої допомоги три доби, вони підрахували, що найчастіше медики відправляються на виклики, пов'язані з втратою свідомості та скаргами на серцево-судинні проблеми.
За даними дослідників, у 23,9% викликів постраждалим вдавалося допомогти на місці, 18,6% випадків закінчувалися госпіталізацією, а 2% — смертю.
Середнє перебування "швидкої" на місці — 17 хвилин, середній час транспортування в лікарню — 10 хвилин.
Дивним виявилося те, що 43,2% пацієнтів "швидкої" приймають гомеопатичні препарати.
Згідно з рекомендаціями експертів ВООЗ, крім загального збільшення фінансування системи екстреної медичної допомоги, для поліпшення її роботи необхідно приділити увагу системі навчання і підвищення кваліфікації працівників екстреної медицини. Експерти рекомендують виділити кошти для створення спеціальних відділень екстреної допомоги у всіх лікарнях.
Крім того, експерти ВООЗ рекомендують переглянути робочі протоколи і вимоги до працівників. Особливо вони звернули увагу на те, що варто переглянути перелік препаратів і послідовність дій працівників, тому що вони вже дещо застаріли.
Нагадаємо, скільки українцям дадуть відпочити у 2019 році і чим поповниться календар свят.
Ранее Знай.ua повідомляв, днями стало відомо про те, що у ВР зареєстрували законопроект про внесення змін до закону "Про застосування трансплантації анатомічних матеріалів людині".
Також Знай.ua писав, в Україні набирає обертів черговий продуктовий скандал.