Місяць у повні має дуже великий вплив на організм людини та природу. Зазвичай, у такі дні підвищується злочинність, погіршується здоров'я та можливі аварії. 19 лютого українці мають змогу спостерігати унікальне явище - Супермісяць. У цей день, окрім красивого неба, потрібно звернути увагу на своє здоров'я.

У день, коли повний Місяць, не можна:

  • брати і давати в борг;
  • планувати поїздки та подорожі;
  • стригти волосся;
  • спати там, де потрапляє місячне світло, адже так можна втратити красу, або неспокійно спати (вам можуть наснитися кошмари);
  • просити підвищення на роботі;
  • підписувати документи;
  • планувати чи проводити операції, адже рани будуть довго затягуватися, а також може відкритися кровотеча.

У день, коли Місяць у повні, варто починати нові проекти. Астрологи вважають, що якщо ви запланували якусь справу іще до 19 лютого, то можете сміливо братися за її виконання.

Популярні новини зараз
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Показати ще

19 лютого повний Місяць буде під знаком Лева, а це означає, що в цей день можна зав'язувати нові знайомства, шукати кохання та способи самореалізації. Супермісяць під знаком Лева прихильний до тих, хто хоче кардинально змінити своє життя - переїхати в іншу квартиру чи країну, змінити місце роботи.

Головне у цей день - задати своїй енергії правильний напрям та направити її туди.

Раніше ми писали, що експерти вже давно повідомили, що Землю з упевненістю можна назвати аномалією. Це пояснюється тим, що її формуванню посприяло безліч випадкових факторів. До них можна віднести розміри, хорошу щільність і розташування газових гігантів на оптимальній відстані. Воно рятує Землю від тяжіння Сонця, але водночас не робить небесне тіло своїм супутником.

Нагадаємо, на Місяці виявили стародавнього "гостя" з Землі: вчені ламають голову, як таке можливо.

Як повідомляв портал "Знай.uа", 1 лютого пронісся над Кубою яскравий метеорит. Відеозаписи, опубліковані користувачами у соціальних мережах, допомогли астрономам обчислити його територію.

Також "Знай.uа" писав, китайські вчені облажались: перша рослина на Місяці загинула.