Користувачі мережі добряче посміялися з повільності співробітників "МВС ДНР", які оголосили в розшук бойовика Володимира Назарова (Godenish).

Один з користувачів Twitter, який пише під ніком Necro Mancer, звертає увагу на те, що про зникнення Назарова повідомляли ще в 2014, а в розшук його оголосили тільки в 2018.

Крім того, блогер опублікував свій старий пост, зроблений ще у 2014 році. Вже тоді мережею блукала інформація про те, що бойовик знаходиться "в підвалі санаторію Імпульс", його звинувачували в зраді.

Нагадаємо, що у Міноборони згадали про безпеку озброєння. Швидше за все, велика кількість трагедій по всій території країни на військових складах, змусили задуматися і вжити заходів. Так, в Україні до кінця 2019 року планується закінчити будівництво першої черги з 35 захисних залізобетонних обсипних сховищ для зберігання боєприпасів і ракет.

Про це стало відомо завдяки заяві начальника Центрального управління безпеки військової служби Збройних Сил України полковника Миколи Швеця.

Операція Об'єднаних Сил (ООС)
Операція Об'єднаних Сил (ООС)

Зі слів Швеця відомо, що дані сховища буде обладнано сучасними системами пожежогасіння, об'єктової охоронної сигналізації, відеоспостереження, системою раннього виявлення надзвичайних ситуацій та всім необхідним для безпечного зберігання ракет і боєприпасів.

Раніше портал писав, що новина про замкомандира танкового полку так званої ДНР Світлану Дрюк, яка перейшла на українську сторону, активно обговорюється в ЗМІ.

Світлана Дрюк

Вона зізналася, що воювала з 2014 року, проте не так давно зустріла українського розвідника і закохалася в нього. Далі вона під приводом лікування в Ростові-на-Дону поїхала в Україну, а також взяла з собою секретні документи. В даний час Світлана дає свідчення і не проти підтвердити їх в Гаазі.

Як повідомляв Знай.uависока ефективність і точне наведення: як українська "розумна" зброя здивує Путіна.

Знай.uа писав, у Харкові судять моторошну сім'ю канібалів: їли труп кілька днів, а голову сховали на балконі.