Порошенка готуються вбити, - ЗМІ

У четвер, 14 березня, спливла шокуюча інформація про замах на президента Петра Порошенка, який готується під час його поїздки до Закарпаття. Про це повідомив ужгородець Євген Рахімов у Facebook, пишуть Новини Закарпаття.

Євген Рахімов заявив, що підчас візиту на Закарпаття на Петра Порошенка, готується замах назвавши прізвища виконавців та замовників.

Яке свято 14 березня: чого не можна робити в цей день

У православному календарі це день вшанування пам'яті преподобної мучениці Євдокії ІлІопольскої, ігумені. Інші назви свята: "Авдотья", "Авдотья Плющиха", "Явдоха-плющиха", "Євдокія Свистунья", "Новачок". Весновкою день прозвали тому, що з цього дня починався спів веснянок. 

"Тотальне жлобство" Kyivstar довело українців до сказу: скільки це терпіти

В чергові скандали потрапляє телекомунікаційна компанія "Київстар". Причиною останнього стало не перше закриття тарифів і переведення абонентів на інші, більш дорогі, але менш якісні. Користувачі перебувають у дикій люті, так як їх обкрадають на тому, чим вони користуються кожен день і що не можна просто припинити використовувати - на мобільних телефонах. 

Помер легендарний російський музикант: під його пісні хочеться любити

View this post on Instagram

Юра умер сегодня. 13 марта. В 16.40.......... Что говорить?..... Он долго болел. Боролся. Старался. Все, что возможно - делалось... Вчера был у него в больнице. Ничто не предвещало такого молниеносного сегодняшнего исхода. Юра был оптимистичен. Настраивался на девяти-майский концерт, а далее, с поездками, как Бог даст. Он не дал. Бог решил возлюбить его, и забрал быстро, без дальнейших, вероятных вполне, страданий. Большого мастерства, большой души - Музыкант!!!! Раритет. Без него очень, очень трудно. Абсолютно невосполнимая потеря. Было счастьем играть с ним, дружить, наслаждаться его искрящимся юмором. Много-много можно рассказывать о Юрочке. Сейчас больше не могу. ... Придёт время. Царствие тебе небесное Брат наш. Старая Армия салютует тебе.

A post shared by Александр Розенбаум (@rozenbaum.ru) on

13 березня помер російський музикант, піаніст у гурті Олександра Розенбаума -  Юрий Капетанакі.

20 років піаніст Юрій Капетанаки співпрацював з Олександром Розенбаумом. За ці роки Капетанаки і Розенбаум стали не просто колегами, а близькими один одному людьми. Сьогодні Олександр Якович повідомив про смерть талановитого піаніста.

Українців накриє з головою: потужна магнітна буря наближається з шаленою швидкістю

Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця попередила про те, що цього тижня, 15 березня, Землю накриють магнітні збудження близькі до магнітної бурі першого рівня G1.

Відображаються магнітні коливання і на здоров'я чутливих до цього людей - їм традиційно радять скоротити вживання жирної їжі, більше бувати на свіжому повітрі і дотримуватися режиму сну.