Сьогодні, 13 березня помер російський музикант, піаніст у гурті Олександра Розенбаума -  Юрий Капетанакі.

20 років піаніст Юрій Капетанаки співпрацював з Олександром Розенбаумом. За ці роки Капетанаки і Розенбаум стали не просто колегами, а близькими один одному людьми. Сьогодні Олександр Якович повідомив про смерть талановитого піаніста. Музикант не став розкривати конкретної причини смерті Юрія, зазначивши лише, що той тяжко хворів.

View this post on Instagram

Юра умер сегодня. 13 марта. В 16.40.......... Что говорить?..... Он долго болел. Боролся. Старался. Все, что возможно - делалось... Вчера был у него в больнице. Ничто не предвещало такого молниеносного сегодняшнего исхода. Юра был оптимистичен. Настраивался на девяти-майский концерт, а далее, с поездками, как Бог даст. Он не дал. Бог решил возлюбить его, и забрал быстро, без дальнейших, вероятных вполне, страданий. Большого мастерства, большой души - Музыкант!!!! Раритет. Без него очень, очень трудно. Абсолютно невосполнимая потеря. Было счастьем играть с ним, дружить, наслаждаться его искрящимся юмором. Много-много можно рассказывать о Юрочке. Сейчас больше не могу. ... Придёт время. Царствие тебе небесное Брат наш. Старая Армия салютует тебе.

A post shared by Александр Розенбаум (@rozenbaum.ru) on

"Юра помер сьогодні, 13 березня. О 16:40. Що говорити? Він довго хворів. Боровся. Старався. Все, що можливо   робилося. Вчора був у нього в лікарні. Ніщо не віщувало такого блискавичного сьогоднішнього результату", — написав Розенбаум в особистому блозі. Капетанаки до останнього сподівався, що йому вдасться перемогти недугу і, незважаючи на проблеми зі здоров'ям, всього себе присвячував улюбленій роботі.

"Юра був оптимістичний,   продовжив Олександр Якович.   Налаштовувався на травневий концерт, а далі, з поїздками, — як Бог дасть. Він не дав. Бог вирішив полюбити його, і забрав швидко, без подальших, ймовірних цілком, страждань".
 
Близько 20 років Юрій Капетанаки присвятив роботі з Едітою П'єхою і Олександром Броневицьким. "У Броневицького до мене були якісь батьківські почуття в хорошому сенсі цього слова,   ділився він в одному з інтерв'ю.   Коли мене запитують, що я закінчив, я кажу: "Я закінчив консерваторію Сан Санича Броневицького". Все, що він мені дав, це важко переоцінити, все було поволі. Це була школа професіоналізму. Є речі, які у підручниках не написані, які ти вибираєш "от зараз і ніколи більше". Повторююсь   важко переоцінити його участь у моїй долі. Едіта Станіславівна дуже багато зробила для мене і зараз ми продовжуємо. І спасибі їй величезне за запрошення з нею співпрацювати".

Раніше ми писали, що в суботу, 9 березня, помер Володимир Етуш - відомий російський актор театру і кіно. Артистові було 96 років.  Володимир Етуш – це яскравий неординарний актор, чиє ім'я – епоха в радянському кіно, а фільми з його участю – справжня класика світової культурної спадщини.

Нагадаємо, знаменитий актор трагічно помер у 30 років.

Раніше Знай.uа повідомляв, помер король голлівудських мюзиклів.

 Знай.uа писав,ультовый стендап-комік покінчив з собою.