Українці масово скаржаться на дзвінки від Порошенка

Напередодні другого туру президентських виборів кандидати застосовують все більш витончені способи агітації. Про це повідомляють користувачі мережі.

Зараз вже відомо, що розмова починається з привітання голосом діючого гаранта. У багатьох при цьому складається враження, що з ним точно розмовляє Порошенко. Однак далі стає ясно, що звучить лише аудіозапис.

Зеленський відповів на головні питання українців

Кандидат у президенти Володимир Зеленський в ефірі політичного ток-шоу "Право на владу" представив свою команду і відповів на головні питання, які турбують журналістів, експертів, політиків і звичайних українців. Основні тези виступу Володимира Зеленського зібрало Громадське.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Про віртуальну передвиборчу кампанію: "Я не ховався — це наша стратегія. Якщо порівнювати двох кандидатів, то краще кіт у мішку, ніж вовк в овечій шкурі"

Що буде з вкладниками Приватбанку

Постанову Окружного адміністративного суду р. Києва про визнання незаконною націоналізацію Приватбанку нічим не загрожує поточної діяльності держструктури.

Влада вже готується подати апеляцію і, судячи тому, що вона налаштована рішуче.

"Спочатку справа повинна потрапити в Шостий апеляційний адміністративний суд. Думаю, там воно буде розглядатися 2-3 місяці. А за ними вже йде остання інстанція — Верховного суду, де розгляд справи може пройти за пару місяців, якщо Нацбанк не буде затягувати справу", — говорить адвокат.

Переоформлення субсидій отримають не всі

У 2019 році автоматично перепризначать пільги для оплати компослуг близько трьох мільйонів громадян.  Іншим українцям необхідно буде повторно пройти всю процедуру оформлення. Слід подавати заяву та заповнити декларацію про доходи.

У відомстві зазначили, що субсидія "живими грошима" буде призначений тим домогосподарствам, у яких за станом на травень-червень не буде заборгованості по оплаті за комунальні послуги. В іншому ж випадку сім'ї будуть переведені на безготівкову монетизацію.

Газпром знайшов лазівку через Україну

У четвер, 18 квітня, стало відомо про те, що міністр закордонних справ і торгівлі Петер Сійярто прийняв у середу у Будапешті голови ради директорів "Газпрому" і колишнього прем'єр-міністра Росії Віктора Зубкова.

"Майбутнє поставок природного газу через Україну – невизначене, враховуючи, що ми домовилися з "Газпромом" про те, що російська компанія вже в цьому році буде поставляти в Угорщину деякий необхідний для наступного року обсяг природного газу", - сказав Сійярто після зустрічі.