У санаторію Хмільника на Вінниччині, де проходять реабілітацію воїни АТО, на початку серпня зникло світло. Воїни не мають де помитися і зарядити телефон. 

“Мені давали путівки в Карпати, на море, але я відмовився, хотів тільки сюди, до кваліфікованих лікарів.  Світла вже нема з 7 серпня. З горем пополам, працівники зізналися, що санаторій відключили від електропостачання за борги…” - розповідає Олег Кутовий, який отримав під Авдіївкою у 2017 році кульове поранення ноги.

Воїни розповідають, що митися ходять у сусідній санаторій, а заряджають телефони по кав’ярням поблизу санаторію. Світло дають від генератора, але його потужності не вистачає, тому використовують дуже лімітовано, вимикають не за графіком, та економлять пальне. “Який це відпочинок, це каторга…” Бійці, які почали оздоровлення, вже й не вірять, що зможуть його завершити у комфортних умовах.

Як повідомив Знай.ua, ветеран АТО відкрив майстерню для людей з інвалідністю.

Популярні новини зараз

У "Слузі народу" прокоментували стогін Геращенко та грубий кримінал Вакарчука: "Нагадує похорони Андропова"

Пішла з життя зірка телебачення, якою захоплювалися мільйони: ще за життя стала легендою

Гучна заява Лукашенка про Донбас змусила Путіна впасти в істерику: союзник США

Головне за ніч: сюрприз Зеленського заробітчанам, напад на Супрун, арешт "шишки" бойовиків та майбутнє Криму

Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua повідомляв, що Московський міський суд відмовив в апеляційній скарзі на постанову про продовження арешту до 24 і до 26 жовтня третьої і четвертої груп військовополонених моряків з України.

Також Знай.ua публікував новину про те, що Соколова зворушила українців емоційним відео про воїнів ЗСУ.