Висока інфляція загрожує національній безпеці РФ.

Про це заявила перший заступник голови ЦБР Ксенія Юдаєва, виступаючи перед депутатами Держдуми в середу, передає "Reuters".

Втрати заощаджень населення РФ від того, якби інфляція зараз була близько 4 відсотків, а близька до 8 відсотків, склали б 959 мільярдів рублів, втрати в доходах громадян склали б понад двох трильйонів рублів, підрахував Центробанк.

"Ці втрати через чотирьох процентних пунктів до інфляції, і це вдарило б по широкому колу найбіднішого населення в нашій країні", - сказала перший заступник голови ЦБР Ксенія Юдаєва, виступаючи перед депутатами Держдуми в середу.

"Насправді, це питання національної безпеки. Це дуже ризиковано для країни. Це робить країну дуже сильно вразливою - така валютизація заощаджень, інвестицій і мислення людей", - сказала Юдаева.

Популярні новини зараз

"У рота їб*в, грошей дав і поїхав": все що відомо про жахливу ДТП в Харкові та водія-мажора - посилає копів, хизується батьками і не боїться в'язниці

Найкрасивіша спортсменка Дар'я Білодід вся в кислотному прогулялася в порожньому лісі: "для душі"

Українки вивалили груди під Радою, щоб бачили усі депутати: "Припиніть тарифний геноцид"

Поліцейські ледь не арештували "голу" начальницю потягу - вимагали сертифікат: "Даремно ви так, хлопці"

Показати ще

"Вона робить країну сильно вразливою і залежною від інших країн, тому інфляція повинна бути низька, щоб у всіх було карбованцеве мислення в нашій країні, щоб можна було в рублях планувати своє життя", - додала вона.

У відповідь першому заступнику голови ЦБ прозвучали пропозиції змінити пріоритети і замість інфляції підтримувати слабкий курс рубля, щоб економіка РФ не програла конкурентну боротьбу китайської.

"Спочатку міцна економіка, потім міцний курс", - парирувала вона.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", президент РФ Володимир Путін убезпечив себе від гніву власного народу та масових акцій протесту, створивши 400-тисячну Росгвардію та наділивши її небаченими повноваженнями, що Сталіну і не снилися.