Європейська комісія презентувала проект пенсійної реформи, який передбачає створення нової категорії накопичувальної пенсії названий PEPP.

PEPP матиме однакові базові характеристики в усьому Євросоюзі. Його зможуть пропонувати різні постачальники послуг - банки, страхові компанії, професійні пенсійні фонди, інвестиційні компанії та компанії з управління активами, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Він засвідчує величезний потенціал, тому що надасть вкладникам у всьому союзі всі переваги вибору, коли ті стануть відкладати гроші на пенсію. Він стимулює конкуренцію, дозволяючи більшій кількості операторів пропонувати цей продукт за межами їх національних ринків. Він буде працювати як знак якості, і я переконаний, що він також підтримає довгострокові інвестиції на ринках капіталів", - заявив заступник голови Єврокомісії з фінансової стабільності і фінансових послуг Валдіс Домбровскіс.

Вкладник матиме право змінювати свого постачальника послуги як у національному масштабі, так і в транскордонному за фіксованою ціною кожні п'ять років. Продукт PEPP можна буде переміщувати з країни в країну ЄС, щоби вкладник під час переїзду в іншу державу союзу міг продовжувати користуватися ним.

Як повідомляв "Знай.ua", українців, які виїхали на роботу до іншої країни, чекають сюрпризи, їх примусять здійснювати внески до Пенсійного фонду.

Популярні новини зараз

42-річна Ані Лорак у вузькому вбранні вразила різкими змінами: "На себе не схожа"

Дзідзьо та Олександр Пономарьов зробили українкам приємно у перший день весни

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян показав, як любить жирненьке: "Той, що худне"

Показати ще