Тільки 11% поляків, згідно з даними, наданими порталом "Politeka" вважають, що українці забирають у них робочі місця.

Крім того, 24% роботодавців в Польщі повідомили, що згодні видавати гроші "на руки" працівникам з України більше, ніж полякам. Раніше подібна готовність відзначалася лише у 16%.

Фахівці повідомляють, що причина полягає в тому, що працівників з такою кваліфікацією складно відшукати.

"Вже протягом деякого часу винагорода поляків і українців схожа. Часи, коли працівники з України отримували менше, швидко закінчилися і пройшли", - повідомив голова Personnel Service Кшиштоф Игльот.

Популярні новини зараз

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Франківськ знову "почервоніє", Марцінків назвав дату: "Закриємо все!"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

До того ж, він зазначив, що роботодавці не проти пропонувати додаткові більш привабливі умови для них, наприклад, житло, доступ до інтернету, машину до роботи.

38% польських працівників вважають, що наплив українців не дає вирости зарплатам в Польщі, а 58% респондентів - що українці в цьому не винні. 42% польських працівників позитивно ставляться до жителів нашої країни, які їдуть працювати в Польщу. Ще 44% налаштовані нейтрально і лише 11% опитаних ставляться з негативом до гостей країни.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на польсько-українському кордоні готують страйк, який повністю заморозить на час роботу. Через таке обмеження, поїздка в Польщу може займати не 5-6 годин, а не менше доби.

Також Знай.UA розповідав про День пам'яті работоргівлі та її ліквідації. Вважається, що торгівля людьми - найстрашніша трагедія сучасного суспільства. Відзначається, що запропонувало внести в історію цей факт і виділити йому день ЮНЕСКО. А в США в штаті Огайо навіть створено музей работоргівлі.

Нагадаємо, що Знай.UA до того ж, повідомляв про те, як заробити на квартиру. Для досягнення своєї мети вам знадобиться всього лише п'ять кроків, незважаючи на будь-яку економічну ситуацію в країні і вашій кишені.