Збройний напад в центрі Страсбурга, який було скоєно 29-річним чоловіком, забрав життя трьох людей, ще 12 отримали поранення, причому шестеро перебувають у важкому стані.

Голова французскойго зовнішньополітичного відомства Крістоф Кастанер заявив, що після кривавої стрілянини на ярмарку в Страсбурзі влада його країни вирішили запровадити посилені заходи безпеки.

Про це стало відомо завдяки повідомленнями французьких ЗМІ.

"Уряд вирішив ввести в дію план термінових заходів при терактах, що передбачає посилений контроль на кордонах, посилені заходи безпеки на всіх різдвяних ринках у Франції, щоб звести нанівець ризик аналогічних атак", - заявив глава МЗС Франції Крістоф Кастанер.

У свою чергу лідер Франції також прокоментував стрілянину в Страсбурзі.

Варто нагадати, що Франція витратить на виконання вимог "жовтих жилетів", які влаштували масові протести у французькій столиці і ще кількох європейських містах, приблизно від 8 до 10 мільярдів євро. Про це журналістам розповів держсекретар Франції Олів'є Дюссо, який займається куруванням бюджетної політики країни.

"Це від 8 до 10 мільярдів євро, ми перебуваємо в процесі уточнення, щоб зрозуміти, як ми будемо фінансувати намічені заходи", - повідомив Дюссо.

Також чиновник пояснив, що у вівторок прем'єр-міністр уточнить умови і список необхідних дій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в останні тижні Францію буквально лихоманить через акції протесту "жовтих жилетів", в країні оголошено надзвичайний стан. Про це пишуть французькі ЗМІ з посиланням на коментар лідера партії "Нескорена Франція" Жан-Люка Меланшона, який висловився в контексті останніх подій.

"Макрон думає, що роздачі грошей буде достатньо, щоб заспокоїти нинішнє бурхливе обурення народу. У заявах президента не було нічого, що стосувалося б безробітних, людей з частковою зайнятістю, пенсіонерів, держслужбовців, студентів. П'ятий акт громадянської революції в майбутню суботу стане часом великої мобілізації народу", - зазначив він.

Нагадаємо, різдвяний ярмарок перетворився на криваве побоїще: невідомий відкрив вогонь по перехожих.