Шнуров поетично висловив упевненість в тому, що росіянам немає ніякої потреби ходити в цирк, оскільки вони і так в ньому живуть.

Лідер російської групи "Ленінград" Сергій Шнуров присвятив короткий вірш пропозицію директора російського цирку Эдгарда Запашного президенту Росії Володимиру Путіну сходити в цирк. Власне творіння музикант опублікував у Instagram.

Шнуров висловив упевненість в тому, що росіянам немає ніякої потреби ходити в цирк, оскільки вони в ньому живуть.

В блокноте. Жирно. Поперек листочка

Написано уверенной рукой —

Популярні новини зараз
Відьма Марія Тиха озвучила тривожний прогноз на червень: під загрозою бомбардувань 13 міст 27 уколів у губи, все тіло в тату і навіть талія 35 см: групка людей вирішила зробити себе красивішими, але прогадали Гороскоп на червень-2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємності у Риб, помста для Стрільців та радісна подія Тельців Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Цирк обязателен для посещений, точка.

Но в воздухе повис вопрос — на кой?

Порассуждай на трезвую и взвесь.

На представлении любой российский житель.

Куда ходить, когда уже мы здесь?

Как из него бы выйти, подскажите.

Нагадаємо, що лідер російського гурту Ленінград Сергій Шнуров написав вірш за мотивами вчорашнього виступу президента РФ Володимира Путіна в клубі Валдай.

Раніше “Знай.ua” писав, що Сергій Шнуров написав вірш, який присвячено розриву Російської православної церкви Константинопольським патріархатом.

Також “Знай.ua” писав, що Шнуров написав про КГБешне минуле Путіна: “фантастические мрази”.