Громадянка Білорусі,  Анастасія Вашукевич ( Настя Рибка) повідала історію про «компромат»,  який є у неї на президента США Дональда Трампа і його відносинах з  Російською Федерацією. Вона повідомляє у своєму інтерв'ю CNN, що придумала цю історію з метою зацікавити пресу і врятуватися від укладення в тайській в'язниці. 

Настя Рибка заявила, що це була геніальна ідея, і якби була можливість повернути час назад, вона би не вчинила інакше.  «Я вважаю, це врятувало мені життя. Якщо б журналісти не прийшли, і ця історія не потрапила б до газети, можливо, я б уже була мертва», - розповіла репортерам Рибка.

У своїй бесіді Анастасія також висловилася про заборони російських спецслужб, які були їй поставлені. Вашукевич не дозволялося торкатися тем, особливо які стосувалися бізнесмена Олега Дерипаски.

Популярні новини зараз

Курс валют на 22 лютого дозволить українцям з полегшенням видихнути

90-ті знову в моді - трендові речі, які ви знайдете в шафі мами

Ані Лорак показала шикарні груди назло Мурату, фігура 18-річної

Безвіз не працюватиме, як раніше: Європа змінює правила для українців

Показати ще

23 січня була призначена прес-конференція, на яку власне «секс-тренер» Рибка не з'явилася. Нагадаємо, що Анастасія Вашукевич (Настя Рибка) підозрюється в Росії в втягнення в заняття проституцією і за організацію нелегальних тренінгів.

Уродженці Білорусі Настя Рибка (Анастасія Вашукевич) і Алекс Леслі (Олександр Киррилов) були помічені і заарештовано в аеропорту Шереметьєво.  Після їх депортації в Росію, стало відомо , що в Таїланді вони отримали умовний термін за оранізації секс-тренінгу.

У лютому 2018-го року Настя Рибка пустила в хід свою історію про зв'язки Трампа та Росії, заявивши американським журналістам, що «знає дуже багато».  А саме, що вона  була очевидцем зустрічей Трампа з Дерипаскою, на яких вона була присутня тричі.  Але чи є дійсно компромат у Рибки? "Раз я ще жива – значить, є ще якісь надії до мене", –
на це питання вона відповіла у своєму інтерв'ю відразу ж після звільнення, але де зберігається цей компромат, Рибка віджартувалася.  За розмову з Рибкою і Леслі, їх агенти просять суму більше тисячі доларів.

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко дав доручення зайнятися звільненням Насті Рибки з російського СІЗО.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", заарештованих за інтим-тренінги в Таїланді Настю Рибку і Алекса Леслі здав російський покупець.

Крім того, портал "Знай.ua" писав, що Настя Рибка вийшла на свободу і поїде прямо до Лукашенка.