У Китаї перша клонована поліцейська собака розпочала тренування. Собака народилася у грудні 2018 року, це клон вівчарки, яка вже служить в поліції та вважається однією з кращих.

Собака приступила до тренувань 19 березня, пише TJournal.

Тримісячне цуценя, яке назвали Куньсюнь (Kunxun) тренується на базі міста Куньмін. Вона - клон 7-річної собаки Хуахуанма (Huahuangma). З 2013 року та допомогла поліції розкрити 12 вбивств і 20 великих кримінальних справ, а у 2016 році отримала нагороду "Бюро громадської безпеки Китаю".

Дослідження поліції показало, що ДНК двох тварин збігається на 99,9%. Заступник генерального директора компанії Sinogene Biotechnology Чжао Цзяньпін розповів, що народження службової собаки, таким чином, відкриває нові перспективи в цьому напрямку.

Популярні новини зараз

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

Показати ще

"Це також дозволить значно скоротити час на навчання і тренування тварин", — додав Цзяньпін.

Провідний дослідник бази підготовки поліцейських собак Ван Цзюшэн уточнив, що клонування тварин знаходиться на експериментальній стадії.

"У майбутньому ми плануємо створити національний банк соматичних клітин хороших службових собак. Вони будуть зберігатися протягом 50 років для подальшого використання цього матеріалу", – розповів Цзюшэн.

Клонування тварин зможе значно зекономити час та гроші, які йдуть на дресування. Зазвичай на підготовку собаки йде близько п'яти років, а на навчання однієї тварини до високого рівня витрачається понад шістдесят тисяч доларів У поліції додали, що Куньсюнь зможе приступити до службових обов'язків вже через десять місяців навчання.

Фахівці відзначають, що рано говорити про масове клонування, але в планах створення банку клітин найбільш цінних собак-поліцейських, щоб при необхідності використовувати цей матеріал.

Нагадаємо, що американські палеонтологи заявили про можливість повернення до життя давно вимерлих істот.

Як повідомляв портал "Знай.ua", японські вчені спробували воскресити мамонтів, і ось що вийшло.

Також "Знай.ua" писав про те, що генетики клонують останню у своєму роді істоту: фото.