Українці, які голосують за кордоном, завантажують в інтернет фото з виборчих дільниць.

Деякі не соромляться робити селфі прямо у кабінках, не дивлячись на заборону.

вибори в Україні
вибори в Україні

Перші, хто зміг проголосувати на президентських виборах – українці з Австралії. Віддати свій голос вони могли вже в 23:00 30 березня за київським часом.

Також голосують в таких країнах, як Казахстан, Японія, Китай.

View this post on Instagram

Доброго ранку, Україно! Голосуємо одними з перших у світі! Поки ви спите, дільниця в Канбері розпочала свою роботу. Для тих хто ще думає в Україні чи йти на вибори, я можу тільки порекомендувати скористатися унікальною можливістю і піти. Пішки! У нашому випадку, щоб проголосувати треба проїхати 280 кілометрів з Сіднея до Канбери. Буквально в інший штат! Вже були тут на парламентських виборах і з радістю приїхали б на других тур, але вже Тарас не відпустить. Народити в полі з кенгуру буде екстремально навіть для мене! #вибори2019 #виборипрезидентаукраїни2019 #виборипрезидента #українапонадусе #чеснихбільше #канбера #першадільниця #яголосую

A post shared by ratsa_paparatsa (@ratsa_paparatsa) on

View this post on Instagram

❌🌱

A post shared by Igor Yevtushuk (@igorievtushuk) on

  • Раніше в мережі був запущений флешмоб, суть якого полягає в наступному: необхідно прийти ні виборчу дільницю, проголосувати і сфотографуватися.
  • МВС попередило, що буде українців чекає покарання за фотографії з бюлетенем під час виборів. Не можна робити фото в кабінці для голосування і фотографувати бюлетень, так як це порушення таємниці голосування.

Варто нагадати, що Передвиборну кампанію поточного року вже назвали однією з найбрудніших в історії України, проте можливі правопорушення у день голосування, про що говорять експерти. Що потрібно приготувати перед голосуванням і як діяти в непередбаченій ситуації?

" Для голосування потрібно паспорт або інший документ, який підтверджує українське громадянство, а також прийти на виборчу дільницю за місцем реєстрації. Якщо вам не прийшло запрошення, то дізнатися місце голосування, а також перевірити правильність написання своїх ініціалів можна на сайті Державного реєстру виборців.

Нагадаємо, Вибори президента 2019: всі подробиці онлайн

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Вибори президента України 2019: хід голосування, явка, перші порушення (оновлюється)

Також "Знай.ua" писав про те, що Вибори президента 2019: як українці голосуватимуть у російських катівнях