Чорнобильська крафтовий горілка "АТОМIК" була представлена у Великобританії, і в мережі відразу розлетілися фото новоявленого алкоголю.

Горілка стала результатом спільних зусиль вчених Англії та України. Її роблять з чернобольской води і пшениці традиційним методом, home-made, як пише прес-служба Держагентства України з управління зоною відчуження в Facebook.

Чудова новина!
Тепер Знай.иа стали ще ближче і доступніше. Скоріше качай програми для Чоловічий або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Все це в неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Виробники запевняють, що продукт абсолютно безпечний і не є радіоактивним. Звіт вчених отримав схвалення від Держагентства України з управління зоною відчуження.

Популярні новини зараз

"Це через мене": Тіна Кароль через 7 років видала правду про покійного чоловіка

Місиво з 11 автівок: пекельна аварія на трасі "Одеса-Київ" приголомшила Україну, трагічне відео

7 щасливих снів: якщо побачите це вночі, сміливо загадуйте бажання

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще

Вода використовувалася винахідниками з чорнобильських свердловин, в неї додавали дистильований алкоголь. Слідів радіації у воді не знайшли.

Планується запустити виробництво крафтового горілки з зерна, яке вирощене в зоні безумовного відселення. 75% прибутку будуть повертати суспільству постраждалих від аварії на ЧАЕС регіонів.

Як інформує Держагентство, зараз створюють соціальне підприємство "Чорнобильська алкогольна компанія". Саме воно буде випускати горілку "АТОМIК". Перед запуском виробництва необхідно владнати деякі юридичні питання, і потім, вчені сподіваються, виробництво горілки "АТОМIК" стартує.

Нагадаємо, раніше в Дніпрі малолітній фанат градусів намагався поцупити дорогий віскі.

Також Знай.uа писав, що п'яний маршрутник розсікав по Львову разом із переляканими людьми.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що ціни на алкоголь і сигарети злетять до небес.