Сибірські ліси продовжують горіти вже кілька тижнів, і вогонь почав підбиратися на небезпечну дистанцію до житлових будинків.

Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Селище Алексеєвськ, Іркутська область, виявився одним з перших в небезпечному становищі. Полум'я насувається зі швидкістю приблизно 70 км/год. Активісти намагаються врятувати селище від руйнування, і записали відео.

Популярні новини зараз
Воювати мають усі: у ТЦК планують посилити мобілізацію Гороскоп на сьогодні, 16 квітня: кому середа не пробачить необачності Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+ Зайва вага може стати на заваді мобілізації: в яких випадках не беруть до армії
Показати ще

Активісти з "Молодіжка ОНФ" оточують селище спеціальної мінералізованої смугою, вона запобіжить проникненню вогню в житлову зону.

Нагадаємо, раніше в Дніпрі палає бізнес-центр, пожежники і медики мчать зі всього міста.

Також Знай.uа писав, що на популярному курорті спалахнули ліси, рятувальники безсилі.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що у Зеленського знайшли нового Генпрокурора, вже взявся за Донбас: "Підписаний майже 20 років тому".