За даними експертів по працевлаштуванню, на сьогоднішній день 75% трудових мігрантів у Польщі - українці. Число заробітчан тільки зростає, як вважають громадяни оплата праці в Польщі куди більш адекватна ніж на батьківщині, хоча умови праці залишають бажати кращого.

"На польському ринку все більше іноземців, які знаходять тут легальне працевлаштування", - повідомляє польський Заклад соціального страхування (Zakład Ubezpieczeń Społecznych).

За словами представника цієї установи Войцеха Андрусевич, з початку року кількість зареєстрованих в ZUS іноземців зросла на 75 тисяч і в кінці червня досягла 644 тисяч. Такі темпи не сбавляются і незабаром українців, офіційно працюючих на ринку Польщі, стане більше.

"Звичайно, більшість з них, 483 тисячі, є громадянами України. Наступна національна група вже більш ніж у десять разів менше. Ми говоримо про громадян Білорусі, яких тут приблизно 38 тисяч. Далі грузини - приблизно 9500, а потім молдавани і громадяни Росії - кількість яких більше 8 тис."

Популярні новини зараз

Мінімальна зарплата незабаром потішить українців: який сюрприз готує Кабмін Зеленського

Близький друг Заворотнюк назвав вражаючу причину хвороби "прекрасної няні": Фріске теж цим захоплювалася

Головного героя “Вітальки” застрели просто на зйомках "Кварталу 95": жорстокість вражає

Груди Каменських ледь не випали з вузького боді: неможливо дивитися в очі

Показати ще

Нагадаємо, в Одесі шукають загадково зниклого заробітчанина.

 

Як повідомляв раніше Знай.uа заробітчани масово покидають нагріті місця.Також Знай.uа писав про те, що Європою не єдиною: українцям дала безвиз ще одна мальовнича країна.