Людству загрожує нова смертельна хвороба, повідомляє Всесвітня організація охорони здоров'я. Поки що зареєстровано лише один випадок захворювання. Однак лікарі вже б'ють тривогу.

хвороби
хвороби

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) повідомляє про загибель від невідомої раніше хвороби жительки Танзанії. Про це повідомляється на сайті організації.

Популярні новини зараз

Єгор Гліб в минулому? Ані Лорак показала нового фаворита, дуже схожий на Мурата

Тараса Тополю потягли під вінець силоміць? Дружина співака Alyosha підказала жіночу хитрість

У Львові помер легендарний професор - життя присвятив науці

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

Новий вид хвороби виявили в Танзанії. У місцевої жительки  проявилися симптоми малярії, вірусу Еболи і лихоманки Денге одночасно. Однак лікарі впевнені, що це абсолютно новий вид захворювання.

Стало також відомо, що жінка померла невдовзі після того, як захворіла. Щоб детальніше вивчити цей випадок, до Танзанії вирушила група фахівців ВООЗ.

фото Getty Images
Лікарня доктора пацієнти

Лихоманку Денге, як і малярію, переносять комарі. Природний переносник вірусу Ебола невідомий, хоча є припущення, що ним може бути летюча миша. 

Організація направила в країну команду фахівців для термінового розслідування. Крім того, ВООЗ попросила Міністерство охорони здоров'я Танзанії надати додаткову інформацію про інцидент.

Відомо, що у загиблої спостерігалися симптоми вірусу Ебола, лихоманки Денге та малярії. Однак, за словами фахівців, в даному випадку говорити треба "про щось інше".

Організація заявила, що вже працює з національними органами охорони здоров'я і проінформує представників держав — учасників ВООЗ про результати розслідування.

Нагадаємо, синдром, що руйнує долі: українку зацькували за незвичайну зовнішність, як рятувалася жертва булінгу.

Як повідомляв портал Знай.uа, рак у "Моїй прекрасній няні": близькі Заворотнюк розповіли, що відбувається з зіркою.

Також портал Знай.uа писав, що Комаровський відповів на риторичні питання про щеплення.