Людству загрожує нова смертельна хвороба, повідомляє Всесвітня організація охорони здоров'я. Поки що зареєстровано лише один випадок захворювання. Однак лікарі вже б'ють тривогу.

хвороби
хвороби

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) повідомляє про загибель від невідомої раніше хвороби жительки Танзанії. Про це повідомляється на сайті організації.

Популярні новини зараз

Туалетний папір чи біде: звички західної цивілізації, які шкодять здоров'ю

Найкращі анекдоти на вівторок 15 жовтня: шукайте щастя в дрібницях

Головні події понеділка, 14 жовтня: тисячі українців на Майдані, падіння рейтингу Зеленського та заява Кремля

У жовтні відбудеться індексація доходів: кому пощастить отримати більше грошей

Показати ще

Новий вид хвороби виявили в Танзанії. У місцевої жительки  проявилися симптоми малярії, вірусу Еболи і лихоманки Денге одночасно. Однак лікарі впевнені, що це абсолютно новий вид захворювання.

Стало також відомо, що жінка померла невдовзі після того, як захворіла. Щоб детальніше вивчити цей випадок, до Танзанії вирушила група фахівців ВООЗ.

фото Getty Images
Лікарня доктора пацієнти

Лихоманку Денге, як і малярію, переносять комарі. Природний переносник вірусу Ебола невідомий, хоча є припущення, що ним може бути летюча миша. 

Організація направила в країну команду фахівців для термінового розслідування. Крім того, ВООЗ попросила Міністерство охорони здоров'я Танзанії надати додаткову інформацію про інцидент.

Відомо, що у загиблої спостерігалися симптоми вірусу Ебола, лихоманки Денге та малярії. Однак, за словами фахівців, в даному випадку говорити треба "про щось інше".

Організація заявила, що вже працює з національними органами охорони здоров'я і проінформує представників держав — учасників ВООЗ про результати розслідування.

Нагадаємо, синдром, що руйнує долі: українку зацькували за незвичайну зовнішність, як рятувалася жертва булінгу.

Як повідомляв портал Знай.uа, рак у "Моїй прекрасній няні": близькі Заворотнюк розповіли, що відбувається з зіркою.

Також портал Знай.uа писав, що Комаровський відповів на риторичні питання про щеплення.