Вчені Всесвітньої організації охорони здоров’я надали звіт про реальну загрозу, що нависла над Землею. Смертельна хвороба Х здатна погубити понад 80 млн чоловік за пару днів.

Тривожні новини підтвердила глобальна рада з моніторингу готовності (GPMB), повідомивши, що світ зараз знаходиться під гострим ризиком пандемій. Про це пише видання Politeka.

Землю атакує невідома смертельна хвороба

Згідно висновків вчених, нашу планету незабаром може охопити страшний спалах грипоподібної хвороби, яка може вбити більше 80 мільйонів чоловік лише за декілька днів.

"Загроза поширення пандемії по всій земній кулі реальна. З величезною швидкістю переміщаються патогени, які володіють страшним потенціалом. Вони можуть вбивати десятки мільйонів людей, руйнувати економіки, дестабілізувати національну безпеку", – сказано в документі. Із доповіді глобальної ради з моніторингу готовності (GPMB)

Популярні новини зараз

Пугачова дала добро: закохана Орбакайте втратила голову через друга Примадонни

У жовтні відбудеться індексація доходів: кому пощастить отримати більше грошей

Тіна Кароль та Асія Ахат вперше показали маєтки: від королівського вигляду перехоплює подих, фото

Путін пригрозив світу цинічною заявою: "Ми повернулися"

Показати ще

Землю атакує невідома смертельна хвороба

Надзвичайно швидке поширення вірусу по всьому світу вчені прогнозують у своєму звіті – йому достатньо буде 36-50 годин. За цей час смертельний патоген пошириться повсюди, оскільки, як зазначили вчені, світ став більш взаємопов’язаним. Невідомий вірус-вбивця може знищити майже 5% світової економіки і спровокувати на Землі соціальний хаос.

Землю атакує невідома смертельна хвороба

Експерти попереджаються, що Землі стає все важче справлятися з епідемічними вірусними захворюваннями, такими як лихоманка Ебола, грип і атипова пневмонія. Тому існує ризик масового зараження, оскільки багато національних систем охорони здоров’я, особливо в бідних країнах, впадуть.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що країнська драма "Додому" боротиметься за "Оскар"

Як повідомляв портал "Знай.ua", Лукашенку залишилося недовго, цей діагноз приголомшив всю країну

Також "Знай.ua" писав, що Міккі Рурк висловив бажання спочити на українській землі біля чужого дідуся