Тайський мисливець за зміями голіруч впіймав отруйну королівську кобру, яка лише одним укусом може вбити людину. Попри це чоловік насмілився підійти до небезпечної рептилії, не використавши жодного захисного зброї.

Перед полюванням на кобру тайський мисливець провів обряд на удачу, а потім взявся за справу. Спочатку йому вдалося схопити 4-метрову рептилію за хвіст, але вона вирвалася та втекла в каналізацію.

Тайський мисливець голіруч впіймав ядовиту кобру

Сміливий мисливець за зміями рушив вслід за нею – у каналізацію. Там йому вдалося остаточно схопити королівську кобру.

Тайський мисливець голіруч впіймав ядовиту кобру

Популярні новини зараз
Доведеться викласти майже 41 000 гривень: водіїв попередили, коли звичайна перевірка прав може обернутися штрафом Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії" ПриватБанк спростив популярну послугу: що відомо 41-річний "донор" став батьком 550 дітей – навіть в Україні: тепер вчені бояться наслідків
Показати ще

Отруйна королівська кобра може вбити людину одним укусом. Чоловік, не дивлячись на це, не використав жодного захисного зброї. Мисливець поліз за змією і в кінці схопив її.

Тайський мисливець голіруч впіймав ядовиту кобру

Команду рятувальників викликав охоронець житлового будинку, який помітив на території отруйну кобру. На щастя, ніхто з людей не постраждав. Загалом на те, щоб впіймати змію у рятувальників пішла година. Опісля її випустили в дику природу.

Нагадаємо, раніше український курорт заполонили чорні черв’яки

Як повідомляв портал "Знай.ua", грибний сезон не завершується навіть у жовтні

Також "Знай.ua" писав, що "Бабине літо" у 2019 побило два температурні рекорди