В торговому центрові Усть-Каменегорска, Казахстан, провели ремонт і після нього виявилося, що підлоги в приміщенні покрили не тільки плиткою, але і колотими шматками надгробних пам'ятників.

Фото підлоги в ТЦ

Фото підлоги в ТЦ

Ситуація сталася в ТЦ "Алем", в соціальних мережах швидко поширили знімки, на яких чітко видно, що підлогу і правда застелили не тільки плиткою, але і фрагментами пам'яток. Адміністрація не стала заперечувати факт того, що підлогу торгового центру покрили малюнками облич покійних, але заявила, що це не їх відповідальність. Запитувати, за словами адміністрації, потрібно у тих, хто займався виконанням робіт і стежив за ними.

Популярні новини зараз

Пугачова повернулася до Кіркорова, але Галкін прибіг слідом - довелося засунути в рот

Зірка "Лісапетного батальйону" Фаліон заслужила на людей, від яких мурахи по тілу і "продюсера" життя

Ані Лорак зняла хутро і непристойно оголилася – 42 роки не перешкода

У Львові померла мама двох малюків, місто в сльозах: "Їй було всього 27"

Показати ще

В адміністрації також відзначили "В торговому будинку йшов ремонт. Підлога була вкрита пилом. Розгледіти матеріал, з якого зроблена плитка, було неможливо. Факт розкрився тільки до кінця ремонтних робіт".

Користувачі в коментарях пояснили, що ніхто не займався вандалізмом - це або браковані пам'ятники, або тестові плитки, на яких вчилися малювати художники-гравери. Однак, це не скасовує того факту, що відвідувачі тепер ходять по фотографіях людей. Принаймні, ці шматочки надгробних пам'ятників можна було покласти обличчям донизу.

Коментарі користувачів

Коментарі користувачів

Коментарі користувачів

Нагадаємо, раніше АТБ "провів майстер-клас" з втрати покупців, українці лютують: "Тепер труїться".

Також Знай.uа писав, що в популярному київському супермаркеті створили "каторгу" для милих звіряток: зоозахисники у нестямі від люті.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що у Києві популярний ТЦ зганьбився через папуг, зоозахисники б'ють на сполох: "В сітці від картоплі".