У Великобританії у графстві Кент стався витік хімікатів. В наслідок інциденту постраждало щонайменше 57 осіб.

Про це пише місцеве видання KentOnline.

Шкідливі викиди випарувалися у повітрі, через що людям було важко дихати. Однак медики міста Мейдстон, де і стався витік хімікатів, запевняють, що нікого у тяжкому стані немає. Постраждалі проходять лікування у місцевому госпіталі.

Лікарня, ілюстративне фото
Лікарня, ілюстративне фото
Лікарня, ілюстративне фото

Очевидці інциденту стверджують, що до лікарні Мейдстона приїздять все більше "швидких". Повідомляється, що понад 40 пожежних, офіцерів з небезпечних матеріалів і спеціальні хімічні підрозділи були відправлені в промислову зону біля Зеленої ферми Румвуд, недалеко від Саттон-роуд, Ленглі.

Популярні новини зараз
Заберуть половину пенсії: стареньким загрожують жорстокі "санкції" Доведеться звітувати за кожен переказ: кого банки візьмуть "на олівець" Нова система оцінювання в школі: які зміни чекають на школярів Контроль за переказами посилено: навіть дрібні суми можуть призвести до блокування
Показати ще

Нагадаємо, що Путіна нарешті приборкали "гамівною сорочкою", у мережі не стримують сміху: "Незвичайний псих".

Як повідомляв портал Знай.uа, Конгрес США оприлюднив лист Трампа до Зеленського: "Американський народ готовий…".

Також портал Знай.uа писав, що з'явилися нові деталі суїциду 13-річного українця у Китаї: "Ви підписали смертний вирок".