Стало відомо, що в Татарстані 14-річна Каміля Асылгараєва і 29-річний Расул Салихов покохали один одного з першого погляду. Однак, згідно релігійним нормам, просто так спілкуватися їм заборонено. З дозволу батька і матері вони вчинили ніках (мусульманське вінчання). В результаті, за шлюб зі школяркою Расул опинився в СІЗО, а на маму Камілі завели кримінальну справу.

Каміля Асылгараєва

Так, пара познайомилася в листопаді 2018 року. Расул був служителем у мечеті, а Каміля ходила туди на уроки. Серце дівчинки-підлітка розтануло, і вона закохалася також, як і він. Однак Расул шанував звичаї, а тому спілкуватися зі школяркою не міг. Він поговорив з мамою дівчинки, та дала згоду.

Також вони хотіли серйозних стосунків. Батьки дівчинки були не проти. Так як він імам мечеті, йому заборонено вільно спілкуватися, торкатися і дивитися на жінок. У результаті, згідно з мусульманськими законами, закоханим дозволили вінчатися.

Після нікаха ні про яке спільному проживанні мови не йшло. Батько Камили поставив умову, що до 16 років вона буде жити з батьками. Пара була рада й цьому.

Популярні новини зараз

У Києві собака знайшла таке, що змусило господарку здригнутися: історія, у яку важко повірити

Для українських пенсіонерів відкриють "особистий кабінет" та перерахують виплати: як це працюватиме

Пальчевський назвав єдину людину, до якої прислухається Зеленський: ″Це гарний вплив. І це нормально″

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

У липні у закоханих з'явилися проблеми з копами. Чиновники і відділ опіки були категорично проти цього шлюбу. 8 липня копи приїхали на роботу до мами дівчинки — Раїлі. Їм повідомили, що батьки ледь не поклали свою дочку в ліжко до чоловіка. У свою чергу, Раїля заявила, що Каміля чиста — це можуть перевірити.

В результаті на чоловіка порушили кримінальну справу. Расула звинуватили за ст. 134 КК РФ "Статеві зносини і інші дії сексуального характеру з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку" і закрили в СІЗО. А у вересні вже зайнялися і мамою школярки. Жителі села вважають цю справу абсурдною. Раїлі пред'явлено пособництво по 134-ї статті   зносини з особою, яка не досягла 16 років.

У пари був никах. Він був з згоди і не заборонений і в цьому віці, однак вступати в статеві відносини було ще рано.

За словами адвоката Камілі Асылгараєвой Руслана Нагієва, сумнівів у тому, що їхні стосунки були безневинними, у нього немає. І цим підтверджує експертиза.

На маму дівчинки порушили кримінальну справу за 156-й і 134-ї — через жорстоке ставлення до дитини. Суд Раїля програла і їй виписали штраф. На даний момент кримінальну справу стосовно мами підлітка і імама триває.

Нагадаємо, що 25-річний співак Джастін Бібер і 22-річна модель Хейлі Бібер (Болдуін) опублікували фотографії зі свого весілля, яка відбулася в Південній Кароліні.

Як повідомляв портал Знай.ua, у Харкові 16-річний хлопець убив свою кохану, завдавши їй численні ножові поранення. Причиною жорстокого вбивства стали ревнощі.

Також портал Знай.ua писав, що в 2019 році було кілька гучних весіль серед знаменитостей, який запам'яталися фанатам яскравими вбраннями і розкішними церемоніями.