Цими днями іноземні вчені зробили сенсаційне відкриття. Відтак, вони виявили частину мозку, яка відповідає за алкогольну залежність. Про це повідомляє Science.

Як відзначається, американські вчені з Інституту біологічних досліджень Солка знайшли мозковий ланцюг, який відповідальний за розвиток згубної пристрасті до спиртного. Відтак, науковці провели кілька дослідів на мишах. Спочатку вони їх "напоїли" алкоголем, а потім за допомогою методу мікроендоскопічної візуалізації кальцію, відстежили, які області і клітини мозку активуються до, під час і після вживання спритного.

Алкоголь
Алкоголь

 "Ми дійсно змогли передбачати на основі нервової активності, які тварини стануть алкоголіками вже після першого прийому спиртного", - заявив науковець, який брав участь в дослідженні, Коди Сициліано.

За його словами, вони знайшли ту самий частину мозку, яка "відповідає" за постійне бажання випити алкоголь, щоб забутися, заглушити негативні емоції або зняти стрес. Як підкреслюється, за допомогою певних дій, вченим вдалося як збільшити, так і зменшити пристрасть до спиртного у мишей. Наразі ж дослідження продовжуються.

Популярні новини зараз

Каменських засвітила ідеальне тіло на випадковому фото: "Просто неземна"

Степаненко не витримала після весілля Петросяна: "Якщо це правда..."

Рік Білого щура переверне життя цих знаків Зодіаку з ніг на голову: кому нереально пощастить

Розміри соціальної допомоги кардинально зміняться: на кого чекають сюрпризи вже з Нового року

Показати ще

Нагадаємо, що МВС України запропонувало посилити покарання за водіння в стані алкогольного сп'яніння і додатково до штрафів додати ще й арешт на 5, 10 або 15 діб.

Як повідомляв портал Знай.ua, у Києві попрощалися з екс-нардепом і міністром аграрної політики Тарасом Кутовим.

Також портал Знай.ua писав, що у зоні розведення сил службовці Національної гвардії України ведуть службу в посиленому режимі.