Підприємець з американського штату Флорида Ерік Голм, дитинство та юні роки якого пройшли у бідності, провів благодійну акцію "Допомога від щирого серця". Чоловік разом з Армією порятунку 28 листопада безкоштовно нагодував понад 15 тисяч людей віком понад 27 років.

Ерік Голм зізнався, що багато років тому й сам їв завдяки Армії порятунку на День подяки. Проте чоловіку вдалося вибратися зі злиднів і зараз він є власником і президентом Metro Corral Partners, групи ресторанів Golden Corral на південному сході США.

День подяки, ілюстрація: REUTERS
День подяки, ілюстрація: REUTERS

В рамках проекту "Допомога від щирого серця", починаючи з 1992 року було подано понад 500 тисяч страв. Зараз в акції беруть участь 19 підприємств, некомерційні організації та поліція округу Оранж. В результаті цього року понад тисяча добровольців готували 20 тисяч страв та обслуговували нужденних.

День подяки є державним святом у США, яким відзначають перший урожай, зібраний пілігримами із Плімутської колонії у 1621 році після голодної зими в Новому Світі.

Нагадаємо, раніше ошаліла дружка на весіллі замінила тамаду: черепиця так і летіла з даху, епічне відео

Популярні новини зараз

Дружина Дзідзьо схопилася за мікрофон, співак не витримав: "Як мала дитина"

Пугачова повернулася до Кіркорова, але Галкін прибіг слідом - довелося засунути в рот

Зірка "Лісапетного батальйону" Фаліон заслужила на людей, від яких мурахи по тілу і "продюсера" життя

На Львівщині шукають молодого охоронця - покинув трактор і безслідно зник

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Меркель впала на очах у всіх: реакції канцлера позаздрить навіть Зеленський

Також "Знай.ua" писав, що стародавні піраміди Єгипту розкрили таємницю "чорного саркофага", такого ще ніхто не бачив: історичні кадри