З'явилася інформація, що в індонезійській столиці - місті Джакарта – через сильні повені загинуло 66 осіб, а ще 2 людини вважаються зниклими без вести. Про це повідомляє CNN.

Повінь в Індонезії

Слід зазначити, що в столиці очікується продовження негоди, місцеві синоптики прогнозують нові дощі.

Також більше 35 тисяч чоловік все ще знаходяться в урядових будівлях, школах і торгових центрах, які перетворили на тимчасові притулки від стихії. До того ж, у місті Бекаси, який розташований на схід від Джакарти, було переселено майже 150 тисяч місцевих жителів. На сьогоднішній день триває пошук людей, які пропали без вісті.

Повінь в Індонезії

Популярні новини зараз
ПриватБанк скасовує знижки: скільки доведеться платити за грошові перекази ТЦК більше не вирішують: Кабмін тихо переписав правила мобілізації, що тепер зміниться для українців Мінімалка та прожитковий мінімум: які виплати отримуватимуть українці з 1 травня Оцифрування трудових книжок веде до втрати стажу: Пенсійний фонд не враховує роки праці
Показати ще

Незважаючи на те, що вода трохи відійшла, в Джакарті і в центральних районах Яви прогнозують до 122 мм опадів. Це може призвести до новим небезпечним підтоплень.

Повінь в Індонезії

Нагадаємо, що через масштабну повінь у Венеції загинули кілька людей, в місті було оголошено надзвичайний стан.

Як повідомляв портал Знай.ua, кияни вже звикли до того, що їх вулиці час від часу перетворюються у величезні басейни водопровідної води. На цей раз "плавали" мешканці Теремків.

Також портал Знай.ua писав, що один з найбільших міст світу, а саме Мумбай (Індія), йде прямо під воду.