Щорічно Annual Global Retirement Index становить свій власний рейтинг країн.

І от за їх останніми даними, саме Португалія очолила рейтинг найкращих країн світу для пенсіонерів у 2020 році.
Цей рейтинг публікується в журналі International Living.

Також вони зазначили, що це на пряму залежить від того, що в Португалії високий рівень життя, доступні ціни, якісне медичне обслуговування, м'який клімат, а також доброзичливі місцеві жителі.

Лісабон, Португалія Фото: Depositphotos


Цей рейтинг складають щорічно на базі таких критеріїв, як простота отримання візи і посвідки на проживання, доступність і якість медичних послуг, пільги для пенсіонерів, ціни на житло, вартість продуктів, клімат, простота адаптації, розваги, можливості для малого бізнесу.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що з 2021 року ЄС вводить нові правила з безвізу. До країн Євросоюзу зможуть потрапити далеко не всі українці.

Популярні новини зараз
Знову на тi ж граблі? Міноборони Грузії могли укласти чергову угоду з Кремлем і здати своїх людей Бойовик із "ДНР" потрапив на церковне свято в полон до ЗСУ, і того ж дня дізнався про загибель сина на війні: "Я в а*уї" Воювати майже нікому: в мережі показали спустошені вулиці Луганська ЗСУ утилізували найкращого пілота росії: рік тому над Червоною площею, а тепер вирушає додому в пакеті
Показати ще


Як повідомляв портал "Знай.ua", Київ та ще вісім обласних центрів України увійшли до переліку найдорожчих міст світу, складеному у рамках проекту Numbeo.


Також "Знай.ua" назвав топ-10 фільмів 2020 року. До цього списку навіть потрапили герої та лиходії, які вже давно стали улюбленцями публіки.