Під час буріння льодовика в горах Тібету для отримання проб стародавнього льоду дослідники виявили велику кількість раніше невідомих науці мікроорганізмів, повідомляє Sciencealert.

Як повідомляється, колонію мікроорганізмів виявили на глибині 50 метрів під поверхнею льодовика. Усього виявили 33 вірусні групи, з них 28 були раніше невідомими науці. Вчені вважають, що деякі з них можуть виявитись патогенними як для інших мікроорганізмів, так і для людей та тварин.

Коронавірус з Китаю, фото: Mirror
Коронавірус з Китаю, фото: Mirror

Ця знахідка вкотре поставила питання боротьби із глобальним потеплінням, оскільки зміни клімату здатні випустити ці стародавні віруси на волю. Також це відкриття зможе допомогти з’ясувати, яким був кліматичний стан на планеті Земля багато тисячоліть тому.

Нагадуємо, що коронавірус, епідемія якого спалахнула в Китаї, вже дістався до Європи — у Франції вже зафіксували два випадки захворювання.

Популярні новини зараз
"ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа китайці перенесли смертельний коронавірус у свої смартфони: у грі сидить вся країна.

Також портал Знай.uа писав про те, що в Китаї набирає популярність додаток про вірус-убивцю Plague.