Китайський коронавірус вже забрав життя понад 80 людей і вклав мільйони на лікарняні ляжка. Незважаючи на те, що Китай відчайдушно намагається контролювати смертоносний вірус, захворювання поширюється з шаленою швидкістю і вже дісталось Великої Британії.

Британські експерти з охорони здоров'я стверджують, що "ймовірно" зараження дісталося туманного Ельбіону. Про це пише видання Мirror.

Небезпечне захворювання моментально поширюється з Китаю в інші країни світу, вже випадки захворювання на коронавірус виявлені в Таїланді та США.

Професор Кріс Вітті, головний лікар Англії, заявив, що Британія "має всі шанси", оскільки в країні в даний момент може перебувати до 2 тис. осіб, які останнім часом відвідували Ухань. З ними намагаються зв'язатися медична влада королівства.

Британські медики вже попередили, що "більш, ніж вірогідно" у Британії є випадки зараження, зазначивши, що на цей момент було протестовано понад 50 людей.

Популярні новини зараз

В Одесі 17-річна дівчина викинулася з вікна 5-го поверху, була в гостях

Григорій Чапкіс підрахував статки молодшої на 50 років дружини: "Багатша за мене!"

Наталя Могилевська зізналася, чого боїться найбільше: "Було справжньою мукою"

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Показати ще

Міністерство охорони здоров'я наполягає на тому, що ризик для людей у ​​Великобританії залишається низьким, але наголошує, що ситуацію ретельно контролює уряд.

Remote file