На протоієрея Дмитра Смирнова написали заяву в поліцію через його недавнє висловлювання, в якому священнослужитель назвав жінок "безкоштовними повіями".

Скандальне висловлювання Дмитра Смирнова про те, що цивільні дружини — це "безкоштовні повії", викликало бурю негативних емоцій по відношенню до представника РПЦ. Однак зараз на протоієрея ще й подали заяву в Слідчий комітет і МВС. Юрист Катерина Гордон просить органи порушити справу за статтею 282.

Протоієрей Дмитро Смирнов, скріншот: YouTube
Протоієрей Дмитро Смирнов, скріншот: YouTube

"У нас жінки самі не розуміють, що таке шлюб. Не хочеться сказати, що "я безкоштовна повія", тому кажуть: у мене цивільний шлюб. Привіт! Та ні, ти просто безкоштовно надаєш послуги — і все, а так ніхто тебе за жінку не вважає", - заявив голова патріаршої комісії у справах сім'ї протоієрей Димитрій Смирнов.

Оскільки за цією ж статтею зараз проходить перевірка щодо підопічної Гордон — Олени Водонаєвої, то юрист подала заяву на священнослужителя, пояснивши:

Популярні новини зараз

Донька Сумської Паперна похвалилася розкішною фігурою в крихітних шортах: "Це вогонь"

Анна Богдан показала "Холостяка" з голим торсом: "Багато красивої краси"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Подружка Олени Кравець Ірина Сопонару оголила груди заради "Кварталу 95": "Домалювали?"

Показати ще

Заява в прокуратуру, скріншот: Super.ru
Заява в прокуратуру, скріншот: Super.ru

"Його заяви блюзнірські, я чекаю, як швидко буде ініційована перевірка, коли його викличуть для давання пояснень, і як пройде лінгвістична експертиза. Або закон один для всіх, або я зроблю висновок про те, що Водонаєвій хтось спеціально влаштовує порку". Катерина Гордон

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше